Hlavní navigace

Loewe vydalo nevšední stojan pro televizory

21. 3. 2012

Sdílet

 Autor: Loewe
Společnost Loewe vydala začala prodávat nový koncept svých televizorů s názvem "wall-to-floor", který se od konkurence odlišuje svou konstrukcí.

Jak můžete vidět na tomto obrázku, televize je zavěšena na stojanu z leštěného hliníku, který je opřen o zeď a zem. Konstrukce s názvem Wall Stand Flex je velmi elegantní a podle výrobce unese televizory o velikostech od dvaatřiceti do šestačtyřiceti palců. Televizor může být díky stojanu umístěn kamkoli, jelikož hliníkovou tyč lze natáčet od -10° do 2°. To podle Loewe "zaručí optimální pozorovací úhly v různých domech, které mohou mít velmi odlišné zařízení a prostorové možnosti."

Stojan Wall Stand Flex nabídne také systém s názvem "cable management". Ten zaručí, že všechny potřebné kabely budou skryty uvnitř hliníkové tyčky. K propojení televizorů se stojanem je třeba využít adaptér VESA, který Loewe prodává zvlášť. Výrobce dodává, že celý koncept získal v září minulého roku cenu IFA PreView za "nejlepší designové řešení". Více informací a ceny naleznete na oficiálních stránkách www.loewe.tv.