Hlavní navigace

Logitech G posílá do světa novou bezdrátovou herní myš

15. 6. 2018

Sdílet

 Autor: Logitech
Logitech G představuje bezdrátovou herní myš Logitech G305 LIGHTSPEED

Tato myš nové generace nabízí hráčům bezdrátovou technologii LIGHTSPEED, snímač HERO (High Efficiency Rated Optical) a osvědčený design. Myš Logitech G305 využívá exkluzivní bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED pro hraní s rychlejší odezvou než u většiny drátových myší. Navíc je vybavena snímačem Logitech G HERO, který dokáže dosáhnout vyššího výkonu při 10krát nižší spotřebě energie než u předchozí generace myší.

Logitech

S myší Logitech G305 můžete hrát na vysoké úrovni díky prvotřídnímu snímači HERO. Tento snímač má nízkou spotřebu energie, vysokou rychlost snímání 400 IPS a rozlišení až 12 000 DPI bez akcelerace a vyhlazování. Vestavěná bezdrátová technologie LIGHTSPEED s rychlostí odezvy 1 ms, plně optimalizovaným bezdrátovým přenosem a mimořádnou spolehlivostí umožňuje reagovat na herní situace pohotověji než s běžnou drátovou myší a svádět i nejnáročnější souboje.

Nízká spotřeba energie snímače HERO zaručuje, že baterie vydrží překvapivě dlouho. V režimu maximálního výkonu s rychlostí odezvy 1 ms můžete s jedinou AA baterií hrát nepřetržitě až 250 hodin. Pro prodloužení výdrže baterie až na devět měsíců můžete přepnout pomocí programu Logitech Gaming Software (LGS) do pomalejšího úsporného režimu s rychlostí odezvy 8 ms.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení a účinnému využití energie baterie je myš mechanicky odolná, ale přesto kompaktní, a váží jen 99 gramů, aby se s ní dalo rychle a přesně manipulovat. Logitech G305 se hodí pro hraní doma na stolním počítači i pro herní turnaje na notebooku. Vyrábí se v černé a bílé barvě.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G305 LIGHTSPEED by měla být k dostání v červnu 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 1 659 Kč.