Hlavní navigace

Logitech G představuje novou herní myš

24. 8. 2016

Sdílet

 Autor: Logitech
Logitech oznámil uvedení herní myši Logitech G Pro Gaming Mouse

Jelikož je tato nová herní myš navržena pro hráče eSports, je osazena přesným optickým snímačem pohybu, má systém odpružení tlačítek s kovovou pružinou, vestavěnou paměť, aby na soutěžních počítačích nebyly potíže s ovladači, a komfortní, odolný, ale přitom odlehčený design.

Logitech

Díky nulovému vyhlazování, filtrování a akceleraci v celé šíři rozlišení DPI (200-12 000 DPI) poskytuje senzor myši výjimečnou přesnost sledování pohybu a konzistentní odezvu při jakékoli rychlosti.

Systém odpružení tlačítek s kovovou pružinou

Systém odpružení tlačítek pomocí kovové pružiny u herní myši Logitech G Pro zvyšuje konzistentnost stisku levého a pravého tlačítka myši a snižuje sílu potřebnou na kliknutí. Díky tomu pomáhá zajistit zřetelnou a spolehlivou odezvu.

Odolná a odlehčená konstrukce

Herní myš Logitech G Pro je optimalizovaná pro snížení její hmotnosti s cílem vylepšit komfort, stabilitu a odezvu. Každý jednotlivý aspekt její konstrukce prošel přísným testováním, aby bylo zajištěno, že obstojí i při nejintenzivnějším hraní. Povrch herní myši Logitech G Pro je ošetřen speciálním potahem, který vylepšuje odolnost a úchop, zatímco levé i pravé tlačítko bylo testováno, že vydrží 20 milionů kliknutí – což odpovídá stavu, kdy profesionální hráč trénuje dva roky 10 hodin denně.

Interní paměť

Herní myš Logitech G Pro umožňuje uložit si vaše nastavení DPI, přiřazení tlačítek a konfiguraci podsvícení do paměti vestavěné přímo v myši – o vše se postará obslužná aplikace Logitech Gaming Software.

Cena a dostupnost

Očekává se, že herní myš Logitech G Pro bude v České republice k dostání od září 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 2 190 Kč.