Hlavní navigace

Logitech G představuje nový PRO Gaming headset

13. 4. 2018

Sdílet

 Autor: Logitech
Sada Logitech G PRO byla navržena a vytvořena ve spolupráci s nejlepšími světovými hráči eSports

Logitech G uvedl herní headset Logitech G PRO Gaming Headset, který nabízí zvuk s parametry a vlastnostmi, které jsou potřebné pro oblast eSports, kde je využijí jak profesionální, tak běžní hráči. Náhlavní sada Logitech G PRO jako nejnovější přírůstek do rodiny profesionálních herních zařízení Logitech G PRO je odlehčená, pevná a pohodlná i pro dlouhé herní souboje. Zvuk zajišťují drivery Logitech G Pro-G, zvukovou izolaci od okolí zase náušníky z koženky a o čistou komunikaci se postará kondenzátorový mikrofon profesionální úrovně. Headset Logitech G PRO byl vybrán jako oficiální náhlavní sada pro akce ligy elektronických sportů Electronic Sports League (ESL) CS:GO Pro League, ESL One a ESL Premiership, kde ji bude používat několik špičkových týmů a hráčů.

 Logitech

Vyspělé drivery Pro-G značky Logitech G jsou vyrobeny z materiálu s hybridní síťovou strukturou, díky čemuž mají vysoce kvalitní zvuk, a ve spojení s propracovanými audio profily Logitech G poskytují bohaté, úderné basy, čisté a precizně artikulované výšky a neuvěřitelně nízké zkreslení.

Vylepšená izolace zvuku okolí a pohodlné provedení

Headset Logitech G PRO nabízí až o 50 procent větší izolaci okolních zvuků než předchozí náušníky Logitech G, takže nic nebude rozptylovat vaši pozornost. Náušníky jsou vyrobeny z umělé kůže a kromě toho, že poskytují pasivní izolaci zvuku, zlepšují současně čistotu zvuku a jeho hlasitost, aby hráči mohli hrát nerušeně i v rušném prostředí – a přitom vždy pohodlně padnou. Součástí balení je i náhradní sada náušníků z mikrosemiše. Headset Logitech G PRO je k dispozici v černém provedení, má odlehčenou a pohodlnou konstrukci s obvyklými ovládacími prvky a připojuje se analogově pomocí odpojitelného kabelu.

Kondenzátorový mikrofon na profesionální úrovni

Mikrofon headsetu Logitech G PRO je vybaven profesionálním pop filtrem pro tlumení sykavek a výrazných hlásek a zajišťuje, že hlasové chatování a nahrávání zvuku je nejlepší v daném oboru na trhu. Vysoce kvalitní mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku má vylepšené možnosti přizpůsobení raménka, aby bylo možné nalézt co nejlepší polohu pro snímání řeči, větší frekvenční rozsah, větší poměr odstupu signálu od šumu a vyšší citlivost než měly mikrofony předchozích headsetů značky Logitech, což vše společně zajišťuje lepší zřetelnost a rezervu.

special_kyberutoky

Náhlavní sada Logitech G PRO je kompatibilní s počítači, herními konzolemi (včetně Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch) a mobilními zařízeními.

Cena a dostupnost

Očekává se, že headset Logitech G PRO bude k dostání v dubnu 2018 za doporučenou maloobchodní cenu 2 499 Kč.