Hlavní navigace

Logitech G přináší novou řadu sluchátek

 Autor: Logitech
Logitech G má nejširší sortiment herních sluchátek pro profesionální, hardcore i příležitostné hráče
Radek Kubeš 8. 3. 2019

Sdílet

Pro hráče, kteří se rádi chlubí svojí herní sestavou, nabízejí bezdrátová herní sluchátka Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC kromě vynikajícího zvuku také RGB podsvícení. Jsou první z rodiny sluchátek, která obsahují 50mm akustické měniče Pro-G vyrobené z hybridního síťového materiálu. Mají velmi kvalitní zvuk s hlubokými basy a zaoblený zvukový profil, takže si s nimi můžete připadat jako v kinosále. Tato nová sluchátka jsou navíc vybavena technologií Logitech G LIGHTSYNC – nastavitelným dynamickým osvětlením, které lze synchronizovat s jakýmkoli obsahem, včetně her, videí a hudby. Technologie LIGHTSYNC umožňuje sladit barevné světelné efekty všech kompatibilních periferií, například klávesnic, myší a sluchátek. Nová sluchátka podporují také DTS Headphone: X 2.0, technologii prostorového zvuku, která věrně simuluje 3D prostředí hry. 

Logitech

Sluchátka Logitech G935 se dají připojit k počítačům, konzolám i mobilním zařízením a mají baterii s 12hodinovou výdrží, vylepšený 6mm mikrofon a zvýšený dosah bezdrátového připojení. Hráči si mohou přizpůsobit herní prostředí pomocí konfiguračního programu Logitech G HUB, který umožňuje vytvářet vlastní zvukové profily, světelné efekty nebo přiřazovat funkce klávesám.

Všechny inovace sluchátek G935 skýtají oblíbené konstrukční řešení – náušníky z kvalitní koženky, nastavitelný mikrofon a ovládání hlasitosti přímo na sluchátku pro nerušenou komunikaci a maximální pohodlí. Řadu sluchátek pro herní sestavy doplňuje jejich kabelová verze – Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC.

Pro hráče, které baví žánr Battle Royale, dodává Logitech G nová sluchátka G432 a G332. Tato sluchátka zvyšují šance hráčů na vítězství díky přesné lokalizaci zvuku a komfortu za cenu, která je finančně nezruinuje.

Herní sluchátka G432 s 7.1kanálovým prostorovým zvukem mají 50mm akustické měniče slibující mimořádný zvukový zážitek. V kombinaci s technologií prostorového zvuku DTS Headphone:X 2.0 nabízejí zvuk, který vás ponoří do herního světa. Výbavu doplňují otočné koženkové náušníky a mikrofon s funkcí flip-to-mute pro vypnutí zvuku. Tato sluchátka jsou univerzálně použitelná pro mnoho různých zařízení.

Novou řadu sluchátek Logitech G uzavírají stereofonní herní sluchátka Logitech G332. Nabízejí stejný komfort a kvalitu jako ostatní produkty v této řadě a jsou volbou pro ty, kdo si chtějí pořídit svoje první herní sluchátka.

Všechna sluchátka z této řady je možné nastavovat pomocí konfiguračního programu Logitech G HUB. Logitech G HUB je nové pokročilé herní softwarové rozhraní, které podporuje maximální využití herního vybavení. Díky přehlednému a modernímu ovládání mohou hráči rychle nakonfigurovat svoje vybavení pro konkrétní hru, sdílet a stahovat profily jiných hráčů atd.

Cena a dostupnost

Rodina herních sluchátek Logitech je dostupná za níže uvedené doporučené maloobchodní ceny:

  • Bezdrátová herní sluchátka Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC – 5 299 Kč
  • Herní sluchátka Logitech G635 7.1 – 4 129 Kč
  • Herní sluchátka Logitech G432 7.1 – 2 199 Kč
  • Stereofonní herní sluchátka G332 – 1 659 Kč