Hlavní navigace

Logitech G rozšiřuje řadu herních myší

18. 6. 2019

Sdílet

 Autor: Logitech
Aktuálně nejvýkonnější senzor Logitech přináší špičkový výkon a přesnost spolu s prodlouženou výdrží baterie
Radek Kubeš 18. 6. 2019

Společnost Logitech oznámila, že tři další myši v jejím sortimentu budou vybaveny exkluzivním, vysoce výkonným senzorem HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K. Novými přírůstky řady HERO se stanou bezdrátová herní myš Logitech G903 LIGHTSPEED, bezdrátová herní myš Logitech G703 LIGHTSPEED a herní myš Logitech G403 HERO. Všechny novinky nabízejí bezkonkurenční rychlost a neuvěřitelnou přesnost hráčům všech kategorií. 

Logitech

Prvním vylepšeným modelem je vlajková loď G903. Špičkový snímač HERO 16K zajišťuje vynikající hratelnost a má 10x vyšší energetickou účinnost než předchozí generace. Výsledkem je 140hodinová výdrž baterie. Herní myš G903 využívá bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED a je kompatibilní s bezdrátovým nabíjecím systémem Logitech G POWERPLAY. Může se pochlubit také podsvícením s 16,8M barev LIGHTSYNC RGB pro navození správné herní atmosféry, symetrickým designem pro praváky i leváky a 11 programovatelnými tlačítky pro perfektní ovládání hry.

Senzorem HERO 16K je vybavena také herní myš G703 LIGHTSPEED, která se pohodlně vejde téměř do každé ruky. U tohoto modelu se Logitech zaměřil na snížení celkové hmotnosti na 95 g a zvýšení výdrže baterie až na 35 hodin na jedno nabití. Nový senzor přináší neuvěřitelnou přesnost a ovladatelnost při maximálním rozlišení 16 000 DPI a nulovém vyhlazování. Bezdrátová technologie LIGHTSPEED zaručuje rychlý a stabilní přenos dat a je kompatibilní se systémem bezdrátového nabíjení Logitech G POWERPLAY.

Vylepšenou řadu herních myší uzavírá model G403 HERO s kabelovým připojením. Tato lehká myš s ergonomickým tvarem a novým senzorem HERO nabízí uživatelům přesné trasování, rychlost a ovladatelnost. Má také podsvícení LIGHTSYNC RGB, vyjímatelné 10g závaží a šest tlačítek, která lze naprogramovat přesně podle potřeb hráčů.

Všechny tři herní myši nastavovat pomocí pokročilého herního softwaru Logitech G HUB. Tento program s přehledným a moderním rozhraním umožňuje rychle přizpůsobit funkce myši podle aktuální hry, sdílet a stahovat profily jiných hráčů a mnoho dalšího.

skoleni31_1

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G903 LIGHTSPEED se senzorem HERO by měla být k dostání v červnu 2019 za doporučenou maloobchodní cenu 4 129 Kč, bezdrátová herní myš Logitech G703 LIGHTSPEED se senzorem HERO za 2 769 Kč a herní myš Logitech G403 HERO za 1 949 Kč.