Hlavní navigace

Logitech představuje nové ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1

5. 5. 2014

Sdílet

 Autor: logitech
Společnost Logitech dnes oznámila rozšíření své oceňované řady příslušenství pro tablety o nový model Logitech Ultrathin Keyboard Folio určený pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Logitech Ultrathin Keyboard Folio nabízí vestavěnou Bluetooth klávesnici s klávesovými zkratkami pro systém Android a prostornými klávesami pro rychlé, intuitivní a přesné psaní.

Společnost Logitech dnes oznámila rozšíření své oceňované řady příslušenství pro tablety o nový model Logitech Ultrathin Keyboard Folio určený pro nový Samsung Galaxy Tab 4 10.1. Logitech Ultrathin Keyboard Folio nabízí vestavěnou Bluetooth klávesnici s klávesovými zkratkami pro systém Android a prostornými klávesami pro rychlé, intuitivní a přesné psaní.

Logitech Ultrathin Keyboard Folio má štíhlou klávesnici s prostornými klávesami a řadou klávesových zkratek pro Android. Abyste lépe využili všechny funkce svého tabletu Samsung Galaxy Tab 4 10.1, nové pouzdro s klávesnicí také slouží jako dvoustupňový stojánek se dvěma ideálními pozicemi: horní pro psaní a spodní, při níž tablet zakrývá klávesnici a vy tak můžete pohodlně procházet jakýkoli obsah.

Systém SecureLock přidržuje váš Samsung Galaxy Tab 4 10.1 pevně uchycený, a přitom je snadné tablet vložit do pouzdra či jej z něj vyjmout. Ochranné klávesnicové pouzdro je vytvořené z odolných materiálů odpuzujících vodu, a tak chrání přední i zadní stranu vašeho tabletu před náhodnými pády, škrábanci či politím.
Cena a dostupnost

Logitech Ultrathin Keyboard Folio pro Samsung Galaxy Tab 4 10.1 bude k dispozici v České republice úpočátkem května 2014 na eshopu www.logitech.cz a později u vybraných pro dejců, a to za doporučenou koncovou cenu 2769 Kč. Více informací najdete na stránkách www.logitech.cz nebo na našem blogu.