Hlavní navigace

Logitech Z623 s THX certifikací

1. 9. 2010

Sdílet

 Autor:
Společnost Logitech představila reproduktorový systém Logitech Speaker System Z623 s certifikací THX.

Tento model nabízí kompaktní konfiguraci 2.1, tedy stereo se subwooferem, a slušný výkon 200 wattů (RMS). Hodí se tak pro připojení k počítači i televizoru, kde nahradí obvykle nepříliš výkonné integrované reproduktory.

K dispozici jsou konektory RCA (cinch) a jack 3,5 mm plus vestavěný výstup na sluchátka, ovládací prvky jsou integrovány do pravého satelitního reproduktoru, takže můžete ovládat hlasitost a zvyšovat či snižovat poměr basů tak, aby vše vyhovovalo vašim zvyklostem při poslechu.

Reproduktory Logitech Z623 mají certifikaci THX a jsou profesionálně navrženy s ohledem na zpětné vytvoření zvukové vyváženosti jakéhokoli původního zdroje zvuku. Aby bylo možné se o certifikaci THX ucházet, musel reproduktorový systém splnit přísná kritéria kladená na výkonnostní parametry. Konstruktéři společnosti Logitech úzce spolupracovali s organizací THX a provedli více než 400 akustických a elektrických srovnávacích testů, které se týkaly frekvenční odezvy, výstupního výkonu, zkreslení a celkových charakteristik.

Očekává se, že reproduktorový systém Logitech Speaker System Z623 bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 5440 Kč.

Logitech Z623