Hlavní navigace

Luxusní kabelka Siamod Molinelli

22. 2. 2010

Sdílet

 Autor:
Společnost Sekora consulting uvádí na český trh luxusní koženou kabelku na notebook Siamod Molinelli.
Karel Krutý 22. 2. 2010

Nově uváděná kabelka Siamod Molinelli je příkladem, jak je možné vytvořit zavazadlo, které ochrání notebook před poškozením a zároveň nebudí ani zdání specializované počítačové brašny.

Siamod Molinelli je kabelka přes rameno vyrobená z červené lakované kůže. Vnitřní prostor kabelky je rozdělen na dva hlavní oddíly, z nichž zadní je polstrován speciální hmotou, která chrání notebook před nárazy a otřesy. V předním oddílu jsou kapsičky pro uložení běžných drobností (tužky, vizitky, mobilní telefon apod.). Oba hlavní oddíly jsou rozděleny přepážkou s integrovanou kapsou na zip. Na přední straně kabelky je ozdobná kapsička, do které lze uložit drobnosti, které mají být snadno a rychle přístupné. Délku ramenních pásků je možné individuálně nastavit tak, aby se kabelka nosila opravdu pohodlně. Stejně jako ostatní modely značky Siamod je i kabelka Molinelli vyrobena z pravé kůže.

Kabelka Siamod Molinelli má vnější rozměry 42x30,5x10 cm a její hmotnost je 1,8 kg. Je k dispozici v červené lesklé barvě za doporučenou cenu 6950 korun (~265 euro).

Siamod Molinelli