Hlavní navigace

Luxusní smartphone od Vertu za 400 000 Kč

15. 2. 2013

Sdílet

 Autor: vertu
Pokud se vám nelíbí běžné chytré telefony, které jsou v současné době dostupné na trhu, a máte 200 000 až 400 000 korun, mohl by vás zaujmout nový kousek z dílny britského výrobce luxusních telefonů Vertu.

Zařízení s názvem Vertu Ti má 3,7palcový displej, dvoujádrový procesor Snapdragon S4, 1GB paměti RAM, 64GB interní paměti a 8megapixelový fotoaparát. Telefon běží na Androidu, konkrétně verzi Ice Cream Sandwitch. Vertu Ti však není tak drahé kvůli tomu, co umí, ale kvůli tomu, z čeho je vytvořen. Pro začátek je třeba uvést, že zařízení je vyráběno ručně v Anglii a skládá se ze 184 komponentů. Vertu Ti bude dostupný ve třech provedeních, které se budou lišit použitými materiály a cenou.

Všechny tři modely však budou opatřeny krystalovým sklem na displeji. Šasi telefonu je vytvořena z titanu, takže si můžete být jisti, že se telefon jen tak snadno nerozbije a zvuk byl vyladěn ve spolupráci se společností Bang & Olufsen. Nejlevnější model je vyroben z černé kůže, zatímco dražší bude z aligátoří kůže a najdeme na něm prvky z 18karátového červeného zlata. Na video, v němž je nový Vertu Ti představován, se můžete podívat zde.

 

Zdroj: Techspot