Hlavní navigace

Má Samsung další eso v rukávu?

 Autor:
Světem internetu se šíří zprávy o Samsungu, který se údajně chystá pro změnu velikosti platformy pro tablety,
Adam Kencki 12. 12. 2011

Sdílet

Světem internetu se šíří zprávy o Samsungu, který se údajně chystá pro změnu velikosti platformy pro tablety, tentokrát se má jednat o 11.6palcový displej a operační systém Android 4.0. Vzal si snad Samsung k srdci rady Apple o výrobě tabletů? Seznam těchto „doporučení“ jsme vám nedávno přinesli. ?Máme to brát tak, že od teď bude Samsung vyrábět tlusté tablety s obrazovkou vzadu? Zdroj BGR tvrdí, že obrazovky nových tabletů by měly být o něco větší než ty u Galaxy Tab 10.1.

Nového tabletu bychom se měli dočkat na MWC v roce 2012 a velikostí by neměl překračovat 10.1palcové přístroje a to hlavně díky tenkému rámu. Specifikace prozatím nejsou samozřejmě přesně známy, nicméně hovoří se o novém dvoujádrovém 2GHz procesoru Exynos 5250, podporujícím maximální rozlišení 2560 x 1600 pixelů. Poměr stran nových displejů bude zřejmě 16:10 a operačním systém již výše zmiňovaný Ice Cream Sandwich. Hovoří se také o podpoře Android Beam pro podporu se Samsungem Galxy Nexus a dalšími.

Pro hraní her bychom měli mít možnost dokovat bezdrátově, což zní skvěle. Zařízení Galaxy Tab nyní pokrývají celé spektrum mobilních zařízení. Od 5palcových po 10.1palcové. Jak velká zařízení pro nás Samsung chystá do budoucna?