Hlavní navigace

Makro spouští vlastní mobilní tarify mPhone

Makro ve spolupráci se společností Telefónica O2 Czech Republic spouští od 31. října vlastní projekt v oblasti mobilní komunikace. Na základě smlouvy o partnerství byl vytvořen koncept tří tarifů pro mobilní komunikaci, doplněný o loajalitní prvek navázaný na nákupní chování zákazníka ve velkoobchodních střediscích Makro.
Martin Noska 31. 10. 2008

Sdílet


Za paušály od 190 do 990 Kč měsíčně poskytuje 50-400 volných minut, volání ve vlastní síti za 1,90 Kč a do ostatních od 2,80 do 4 Kč. Jeden klient Makra si může pořídit tarify i pro více telefonů, za realizované nákupy získá na jedno číslo prémii ve formě volných minut. Mobilní služby jsou poskytovány na základě smlouvy o partnerství prostřednictvím sítě O2, k tarifům lze dokupovat i datové balíčky O2. (Ceny jsou uvedeny bez DPH.)

Tyto tarify jsou určeny výhradně pro registrované zákazníky Makro a jsou komunikovány pod názvem Mphone. Nabídka se soustřeďuje na ceny za volání a SMS, což jsou produkty, které využívají všichni zákazníci Makro.

Obsahem celého projektu je nabídka tří tarifů pojmenovaných Mphone Mini, Mphone Midi, Mphone Maxi, které jsou odstupňovány podle měsíčního paušálu a počtu volných minut, které má zákazník k dispozici. Vzhledem k velikosti typického zákazníka Makro byla nabídka doplněna o službu 3 partneři, která umožňuje zákazníkovi označit 3 čísla, na která volá s dodatečnou slevou 25%.

Po vyvolání volných minut se uplatňuje jednotná sazba do volání do všech sítí, kromě volání mezi tarify Mphone, které je zvýhodněno. Tyto základní rysy produktu byly vytvořeny na základě analýzy profilu typického zákazníka Makro, kterými jsou v převážné většině živnostníci nebo malí podnikatelé.

Hlavní specifikum produktu představuje propojení tarifů na nákupní chování zákazníka v Makro, kdy zákazník má každý měsíc možnost získat dodatečné volné jednotky (minuty a SMS) za nákupní chování v Makro.

Prodej tarifů bude probíhat formou přímého prodeje ve velkoobchodech Makro, kde je vyčleněn samostatný prodejní prostor, který je označen výrazně logem Mphone. Poprodejní servis je zajištěn prostřednictvím klientského centra společnosti Telefónica O2.