Hlavní navigace

Malý audiosystém Bose SoundTouch 10

13. 5. 2016

Sdílet

 Autor: BaSys
Nová generace audiosystému Bose SoundTouch 10 naplní zvukem celý váš pokoj nebo dům

Bose představuje novou generaci populárního bezdrátového zvukového systému Bose  SoundTouch 10. Tento reproduktor poskytuje možnosti poslechu hudby ze všech dostupných bezdrátových zdrojů a služeb i z osobní hudební knihovny v počítačích, smartphonech a domácí síti.

BaSys

Díky propojení s vaší domácí WiFi sítí budete s bezdrátovým hudebním systémem SoundTouch 10 moci jednoduše poslouchat hudbu z internetových služeb, jako Spotify, Deezer, nebo také z domácího NAS úložiště. Muziku ze smartphonu nebo tabletu si můžete poslechnout pro změnu s využitím Bluetooth. Kromě toho nabízí také možnost reprodukce z kabelem připojeného zařízení, kterým může být například televizor. Přesto, že je SoundtTouch 10 malou „bedničkou“ s rozměry přibližně 21 x 14 x 9 cm, je ideálním prostředkem k plnému a kvalitnímu ozvučení vaší kuchyně, ložnice nebo menšího obývacího pokoje. I tento nejmenší člen rodiny SoundTouch obsahuje totiž patentovaný systém WaveGuide - „zvukovod“, který dokáže využít akustického tlaku i ve zpětném kmitu reproduktoru a tak zvyšuje jeho výkon a zároveň vytváří efekt prostorového zvuku.

Ovládání poslechu hudby je nesmírně jednoduché. Vše můžete řídit přiloženým dálkovým ovladačem, aplikací ve smartphonu nebo z vašeho počítače. Jednoduše si na šest předvolených pozic nastavíte podobně jako na autorádiu svá nejoblíbenější internetová rádia nebo jiné služby či playlisty, případně přiřadíte jednomu z tlačítek konkrétní album či skladbu. Jedním kliknutím pak aktivujete danou volbu. Kromě toho si samozřejmě můžete v telefonní aplikaci nebo počítači pustit jakýkoli jiný podporovaný zdroj hudby mimo předvolby.

Rodina produktů SoundTouch umožňuje snadné rozšiřování vašeho systému o další komponenty a snadné ovládání reprodukce hudby v celém domě. 

Reproduktor Bose SoundTouch 10 se prodává za cenu kolem 5 800 Kč.