Hlavní navigace

Malý tablet Alcatel One Touch Evo 7

 Autor: Alcatel
O tom, že segment se sedmipalcovými tablety není stále vyčerpán nás nyní přesvědčuje také společnost Alcatel, která se rozhodla do těchto bouřlivých vod vkročit s vlastním modelem, který se jmenuje One Touch Evo 7.
Adam Kencki 13. 10. 2012

Sdílet

O tom, že segment se sedmipalcovými tablety není stále vyčerpán nás nyní přesvědčuje také  společnost Alcatel, která se rozhodla do těchto bouřlivých vod vkročit s vlastním modelem, který se jmenuje One  Touch Evo 7.

Alcatel One Touch Evo 7Rozhodně  se nejedná o high-end tablet, který by měl nějak konkurovat například Nexusu 7, spíše je to malý levný tablet, který by na sebě měl upozornit asi hlavně cenou. Tablet One Touch Evo 7 by mohl přitáhnout pozornost uživatelů také netradičním designem, k dispozici bude také široká škála příslušenství.

Alcatel se o něm vyjadřuje jako o „modulárním“ tabletu s možností připojení 3G modemu, který se ukrývá v barevném vyměnitelném rámu tabletu. Alcatel One Touch Evo 7 běží na operačním systému Android 4.0. O možném upgradu na poslední verzi androida nás Alcatel bohužel nikde neinformuje. Uvnitř se ukrývá gigahertzový procesor, kterému vypomáhá 1 GB paměti RAM. Rozlišením sedmipalcového displeje se společnost bohužel také zatím nepochlubila. Jediná kamera se nachází vepředu. Tablet je vybaven slotem pro microSD karty. Cenu ani dostpunost zatím bohužel neznáme. .