Hlavní navigace

Map Share i v aplikaci TomTom pro iPhone

4. 1. 2011

Sdílet

 Autor:
S Map Share mohou uživatelé provádět změny do mapy nebo bezplatně přijímat ověřené opravy provedené ostatními uživateli.

Společnost TomTom oznámila, že technologie Map Share je nyní součástí aplikace TomTom pro iPhone. Přidáním Map Share TomTom podpořil své úsilí poskytovat nejaktuálnější a nejpřesnější mapy. Aplikaci TomTom pro iPhone verze 1.6 je možné zakoupit a stáhnout prostřednictvím App Store.

TomTom Map Share umožňuje uživatelům iPhone provádět v reálném čase změny do svých map a zároveň využívat bezplatných mapových oprav provedených uživatelskou komunitou a ověřených společností TomTom. Uživatelé aplikace mohou měnit názvy ulic, nastavit směr jízdy či zablokovat nebo odblokovat vybrané silnice přímo ve své mapě a sdílet tyto změny s ostatními uživateli. Zároveň aplikace automaticky každý týden nebo na příkaz uživatele zkontroluje, zda jsou k dispozici nové ověřené opravy, včetně zákazů odbočení, změn v povolených rychlostech nebo křižovatkách. Díky Map Share mají uživatelé k dispozici aktuální mapu i v době mezi oficiálním vydáním nových map.

Aplikace TomTom je k dostání pro iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G a iPod touch 3. generace prostřednictvím App Store nebo na www.tomtom.com/tomtom-app. Cena se liší v závislosti na zvoleném regionu. Verze s mapovým pokrytím východní Evropy stojí 49,99 €, tedy přibližně 1250 Kč.

Aplikace TomTom pro iPhone je kompatibilní s iOS 3 a iOS 4, uživatelům se však doporučuje aktualizovat na iOS 4, jinak nebudou moci využívat všech vlastností aplikace.

TomTom iPhone