Hlavní navigace

McAfee Security Connected - integrační platforma pro dobu virtualizace a Web 2.0

Iniciativa Security Connected vychází podle společnosti McAfee z konzumerizace IT, nasazení virtualizace, hrozeb spojených s technologiemi Web 2.0 a z rostoucí mobility zaměstnanců firem.
13. 10. 2010

Sdílet

McAfee představila svoji iniciativu Security Connected, která má partnerům, vývojářům i zákazníkům nabídnout inteligentnější a efektivnější přístup k zabezpečení IT. Jako součást této iniciativy společnost McAfee uvedla dvě nové bezpečnostní platformy, McAfee Endpoint Security 9 a McAfee Security Management 5.

Iniciativa Security Connected usiluje o integraci různých úrovní zabezpečení (koncové body, síťová ochrana, ochrana obsahu, bezpečnost cloud computingu...). Vychází z toho, že ve firmách se často nacházejí různá řešení pro zabezpečení mobilních zařízení, PC, tabletů, kritických síťových aplikací, hostovaných aplikací, virtuálních strojů, serverů, e-mailu, webu i databází. Informace získané pomocí různých bezpečnostních technologií je třeba korelovat, vyhodnocovat a zpracovávat jako celek.

Součástí nabídky společnosti McAfee je proaktivní zabezpečení, informace o hrozbách získávané ze senzorů, služby založené na reputačním přístupu, portfolio možných protiopatření podle typu hrozby a platforma pro jednotnou správu. Na podporu partnerů je určen nový program McAfee Connected.

McAfee Endpoint Security 9 poskytuje podle dodavatele zabezpečení pro jakákoliv zařízení (včetně desktopů, serverů, virtuálních strojů, mobilních zařízení a vestavěných systémů).

McAfee Security Management 5 je novou centralizovanou platformou pro správu, která umožňuje proaktivní řízení rizik, integraci s obchodními procesy a koordinaci zabezpečení.