Hlavní navigace

Microsoft nabízí BI řešení pro analýzu, monitoring a plánování obchodních aktivit

9. 10. 2007

Sdílet

Microsoft představil další krok ve vývoji řešení pro oblast business intelligence - Microsoft Office PerformancePoint Server 2007.

S PerformancePoint Server 2007 získávají společnosti všech velikostí do ruky nástroj, který jim zjednoduší přehled o výsledcích společnosti a usnadní plánování firemních procesů a rozpočtů. V neposlední řadě jim umožní provádět i hloubkové datové analýzy či dolování dat.
Microsoft Office PerformancePoint Server 2007 představuje ucelené řešení pro společnosti, které potřebují lépe sledovat a analyzovat svá provozní data a obchodní výsledky. Nástroj umožní systematicky plánovat, modelovat a předpovídat další rozvoj firmy a činit kvalifikovaná rozhodnutí na všech úrovních řízení. Novinka je dodávána v jednom integrovaném řešení, které je zakomponováno do prostředí Microsoft Office Excel a portálového řešení.
„I studie renomovaných společností, jako je Gartner či Forrester Research, hovoří o rostoucím vlivu společnosti Microsoft na oblast Business Intelligence nástrojů, a v oblasti Performance Management řešení jej řadí mezi klíčové hráče na trhu. Studie vyzdvihují zejména vzájemnou integritu jednotlivých komponent komplexního Performance Management řešení a také velice přizpůsobivé a intuitivní uživatelské prostředí. Proto věříme, že uváděný PerformancePoint Server 2007 vhodně doplní stávající nabídku tak, aby byl Microsoft schopen poskytovat zákazníkům kompletní řešení pro podporu rozhodování,“ vysvětluje Michal Hroch, produktový manažer serverové divize.