Hlavní navigace

Miniaturních notebooků přibývá – i Samsung už má ultrapřenosný model P200

Samsung Electronics na veletrhu CeBIT 2008 představil ultra přenosný notebook P200. Jde o zařízení s vysokým výkonem, vytvořené podle požadavků cestujících profesionálů a nejnovější přírůstek do rychle se rozrůstající řady P.
Martin Noska 12. 3. 2008

Sdílet


Samsung Electronics na veletrhu CeBIT 2008 představil ultra přenosný notebook P200. Jde o zařízení s vysokým výkonem, vytvořené podle požadavků cestujících profesionálů a nejnovější přírůstek do rychle se rozrůstající řady P.

Notebooky řady P jsou navržené na míru požadavkům dnešních malých a středních firem. Do řady P patří nedávno představené modely P500 (15.4” Widescreen), P400 (14.1 Widescreen) a nejnověji P200 (12.1” Widescreen) vytvořené proto, aby přinášely kompletní nabídku všem typům zákazníků.

Samsung P200 vážící 1.89 kg v sobě ukrývá procesor Intel Core 2 Duo a operační systém Microsoft Windows Vista. Vysoký výkon doplňuje grafická ATI Radeon Xpress 1250. Před poškozením v jakýchkoli podmínkách notebook P200 ochrání Protect-o-Edge šasí, které zvládne námahu a stres každodenního života.

Širokoúhlý displej s technologií SuperBright a úhlopříčkou 12,1 palců nabízí čistý obraz i v přímém slunečním světle. Pogumovaný kryt Protect-o-SoftGrip je dostatečně pevný, aby odolal i těm nejobtížnějším výzvám a šestičlánková baterie zajistí až 3,1 hodin provozu na jedno nabití.

Notebook P200 využívá i nové komunikační technologie - 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.0+EDR (Enhanced Data Rate), Atheros Super G wireless a integrovanou digitální kameru, díky kterým je snadné komunikovat s kolegy prostřednictvím videokonference či zpráv. Dále přináší čtečku paměťových karet 6-v-1, PCI Express card slot a 2x USB porty.

Všechny nové notebooky Samsung nyní také využívají nejnovější vynález - SilverNano Technology. Malé částečky stříbrného nano-prášku rozprášené po klávesnici zajišťují, že se podle slov výrobce "notebookům vyhne každá bakterie obloukem".
Nenechte si ujít:
Ultralevné notebooky za 4000 Kč dorazí brzy na trh

Toshiba má unikátní miniaturní notebook s váhou 779 gramů!

Mininotebook ASUS Eee hitem letošních Vánoc?

Detaily o nízkoenergetických procesorech Atom od Intelu

Everex CloudBook CE1200V: další levný mininotebook představen!

Asus představil miniaturní notebook U2E se SSD diskem

České zastoupení Samsung zvažuje distribuci notebooků značky Samsung od příštího roku.