Hlavní navigace

Minimalistická sluchátka BML E-series E2

 Autor: BML
BML electronics uvádí na trh minimalistická bezdrátová sluchátka BML E-series E2
Radek Kubeš 30. 12. 2019

Sdílet

Bezdrátová sluchátka BML E-series E2 jsou propojena kabelem pouze navzájem, nikoliv se zdrojem zvuku. Zatímco spojení obou špuntů zaručuje, že se vám jeden z nich nikam nezatoulá, bezdrátové propojení se smartphonem nebo třeba notebookem umožňuje volný pohyb bez otravného zamotávání kabelů. 

BML

Sluchátka od BML podporují bezdrátovou technologii Bluetooth 4.2, díky čemuž nabízejí dosah až deseti metrů. Ovládací prvky navíc naleznete přímo na kabelu propojujícím špunty, což v kombinaci s funkcí handsfree znamená, že bez vytahování telefonu pohodlně přijmete i hovor. A kromě toho upravíte hlasitost přehrávaného obsahu nebo přepnete na další song.

Sluchátka dostupná v černém a bílém barevném provedení vydrží na jedno nabití fungovat až šest hodin, přičemž integrovaná baterie nabízí kapacitu 85 mAh a nabijete ji zhruba za dvě hodiny. Pro úplnost je třeba zmínit pohotovostní režim v délce přibližně 150 hodin a také podporu standardu Low Energy, která šetří energii v samotných sluchátkách i spárovaném telefonu.

V balení naleznete kromě samotných sluchátek nabíjecí kabel s USB konektorem, manuál a také špunty do uší ve třech velikostech, z nichž si vyberete tu, která vám nejvíce sedí.

Dostupnost a cena

Bezdrátová Bluetooth sluchátka BML E-series E2 zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč včetně DPH.