Hlavní navigace

Mizerové

1. 7. 2010

Sdílet

 Autor:
Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey a Marcus Burnett mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie.

Mizerové / Bad Boys / 1995

Akční

Režie: Michael Bay

Hrají: Martin Lawrence, Will Smith

Info o filmu (distributor): Režisér Michael Bay (Transformers, Armageddon) uvádí strhující proud výbušné akce od prvního až do posledního záběru. Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoni). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy!

Bonusy:
• Komentář režiséra Michaela Baye
• Hluky & zvuky Mizerů (Dokument)
• Hudební videoklipy:
- 69 Boyz “Five-O, Five-O (Here They Come)”
- Diana King “Shy Guy”
- Warren G “So Many Ways”

Zvuk: český 5.1, anglický 5.1 DTS-HD, italský 5.1 DTS-HD, španělský 5.1 DTS-HD, maďarský 5.1, ruský 5.1, polský 5.1 VO

Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, španělské, italské, arabské, bulharské, chorvatské, řecké, hindské, islandské, polské, portugalské, rumunské, slovinské, turecké

Délka: 119 min.

Obraz: 16:9; 1.85:1

V prodeji a půjčovnách od 28. 6. 2010, doporučená cena 599 Kč

Distribuce: Bontonfilm

Česko-Slovenská filmová databáze