Hlavní navigace

MMD uvádí nový monitor Philips s technologií Adobe RGB

2. 2. 2015

Sdílet

 Autor: MMD
Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla 27palcový monitor Philips, který disponuje technologií PerfectKolor.

To znamená, že je tento IPS-AHVA monitor předem kalibrován na to, aby maximálně pokryl škálu barev Adobe RGB. Díky tomu je vhodný i pro profesionály například z oblasti grafického designu, geofyzikálního výzkumu či střihu videa, kteří ke své práci vyžadují maximální barevnou přesnost, a to u více než miliardy barev. Model 272P4APJKHB podporuje 99 % barevného prostoru Adobe RGB a 100 % sRGB.

Philips Brilliance 272P4APJKHB

Kromě toho monitor využívá 10bitovou hloubku barev, díky čemuž je schopen zobrazit třeba také barvy, které lidské oko není schopno rozpoznat. Výsledkem je plynulost a přirozenost výsledných obrázků bez stínů a barevných přechodů.

Technologie SmartUniformity zase automaticky vyrovnává rozdíly kolísajícího jasu a barev na různých místech obrazovky, a průměrný jednotný jas tak přesahuje 95 %.

Standardní rozlišení monitoru lze nastavit na Quad HD 2 560 × 1 440 nebo 2 560 × 1080 pixelů. Samozřejmostí jsou pak extra široké pozorovací úhly.

Philips Brilliance 272P4APJKHB na českém trhu zakoupíte za 21 900,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ MMD