Hlavní navigace

Mobilní bezpečnostní kamery Arlo Go

6. 4. 2018

Sdílet

 Autor: NETGEAR
NETGEAR uvádí na český a slovenský trh mobilní 3G/4G LTE bezpečnostní kameru Arlo Go

Novinka je určena zejména pro uživatele, kteří hledají rychlé a spolehlivé bezpečnostní řešení v oblastech, kde tradiční kabelové a Wi-Fi připojení není k dispozici. 

NETGEAR

Arlo Go je kompaktní mobilní bezpečnostní kamera vybavená dobíjecími bateriemi. Bezdrátové provedení společně s mobilním 3G/4G LTE připojením a konstrukcí odolnou vůči povětrnostním vlivům nabízejí široké možnosti umístění – v rekreačních objektech, skladech, ale i na stavbách či v divoké přírodě.

Kvalitní a detailní obraz za všech viditelnostních podmínek zajišťuje kombinace HD rozlišení (1 280 x 720 obrazových bodů), osminásobného digitálního zoomu, pokročilého režimu nočního vidění (RGB-IR) a úhlu snímání až 130°. Kamera je dále vybavena obousměrným audio systémem a pokročilými pohybovými i zvukovými senzory, které uživatele ihned informují o jakékoli neobvyklé aktivitě prostřednictvím zpráv zasílaných do jejich mobilních zařízení.

Ukládání do cloudu či lokálního úložiště

Veškeré nahrávky pořízené kamerou Arlo Go se automaticky ukládají do cloudu, kde si je uživatelé mohou následně prohlédnout. Základní verze tohoto cloudu je volně dostupná, videa jsou zde zdarma uložena po dobu sedmi dní. Kamera je vybavena také slotem pro SD kartu, jenž lze využít jako záložní řešení v případě výpadku mobilního připojení.

Snadné nastavení prostřednictvím aplikace Arlo

Intuitivní a zdarma dostupná aplikace Arlo umožňuje sledovat živě streamovaná či již natočená videa, stejně jako záznamy okolí kamery pořízené při zaznamenání pohybu. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro nastavení a správu kamer. Kamera Arlo Go je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT a Stringify.

Cloud22

Cena a dostupnost

Mobilní bezpečnostní kamera Arlo Go je v prodeji v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 10 460 korun s DPH.