Hlavní navigace

Moderní cyklonavigace Mio Cyclo 405

8. 1. 2018

Sdílet

 Autor: Mio
Cyklonavigace pro náročné uživatele Mio Cyclo 405 nabízí daleko více než jen mapy celé Evropy s doživotními aktualizacemi

Cyklonavigace Cyclo 405 je vybavena 4” plochou antireflexní dotykovou obrazovkou, na které jsou mapy, navigace i statistiky během jízdy dokonale čitelné. Nové uživatelské rozhraní zařízení Cyclo je intuitivnější a uživatelsky komfortní, že Cyclo připravíte a vyrazíte na výlet během několika minut, přičemž pravděpodobně ani nebudete muset číst návod k použití. A přesto získáte veškeré potřebné údaje o výkonu a statistiky. 

Mio

Cyklopočítač je vybaven integrovaným snímačem ANT+, takže je plně kompatibilní s volitelným monitorem tepové frekvence ANT+ a snímači otáček kola a kadence šlapání. Funkce Surprise-Me vám dá na výběr ze tří rozdílných tras založených na době, vzdálenosti nebo cíli. Cestou můžete přijímat skupinové zprávy z aplikací sociálních sítí (WhatsApp, Twitter a Facebook) prostřednictvím připojení k mobilnímu telefonu přes Bluetooth.

Nová funkce měření okruhů vám umožní zaznamenávat časy dosažené mezi jednotlivými místy nebo na stanovených vzdálenostech a snadno se ovládá jedním ze tří tlačítek, které rovněž umožní rychlé nahrávání. Připojte se k MioShare a budete moci své jízdy přímo synchronizovat s aplikací Strava, abyste je mohli analyzovat a sdílet s ostatními. Cyklopočítač je kompatibilní se segmenty Strava a tréninkem uvnitř i venku.

Cloud22

Dostupnost a cena

Navigace Mio Cyclo 405 je k dispozici za doporučenou cenu 6 999 Kč.