Hlavní navigace

Modulární microATX počítačová skříň Cooler Master MasterCase Pro 3

12. 10. 2016

Sdílet

 Autor: Cooler Master
MasterCase Pro 3 nabízí stejné možnosti vlastního sestavení jako MasterCase 5, ale je určena uživatelům základních desek formátu microATX

MasterCase Pro 3 nabízí stejnou úroveň přizpůsobení jako série MasterCase 5 jen v malém provedení pro uživatele, kteří holdují menším, než klasickým ATX skříním.

Cooler Master

Ačkoli je MasterCase Pro 3 microATX počítačovou skříní, disponuje dostatečně velkým prostorem pro komponenty standardní velikosti. Do skříně se vejdou 2 grafické karty, 280mm chladič pro vodní chlazení, 5 ventilátorů a až 8 pevných disků.

FreeForm modulární systém

Cooler Master se dlouhodobě zaměřuje na přizpůsobitelnost svých skříní pro uživatele sestavující si PC sami a výsledkem je nový FreeForm Modular System. Poskytuje maximální volnost různými nastavitelnými, vyměnitelnými a odnímatelnými částmi jako jsou panely, prachové kryty a sloty na pevné disky. MasterCase Pro 3 navíc nabízí odnímatelný oddělující panel, odnímatelný přední rámeček pro ventilátory a „Sliding Clip & Click Panel“ k upevnění dalších HDD slotů nebo vlastního chladicího systému.

Příslušenství  MasterAccesory

Všechny dostupné i budoucí modely z řady MasterCase jsou kompatibilní se speciálními add-ony. Uživatelé si mohou svoji skříň vylepšit například celoprůhledným bočním panelem, horními a předními prachovými kryty, univerzálními držáky na grafické karty a dalším příslušenstvím.

Dostupnost a cena

Cooler Master MasterCase Pro 3 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 2 630 Kč v České republice a 96 euro na Slovensku.