Hlavní navigace

Monitory Philips s vysouvací webkamerou

 Autor: Philips
Nejnovější generace business monitorů Phillips s 27, 24 a 22 palci je vybavena vestavěnou webkamerou, která se vysune jen v případě nutnosti.
Radek Kubeš 5. 10. 2016

Sdílet

Stejně jako ostatní monitory Phillips určené pro profesionály mají nové modely řadu dalších užitečných funkcí pro větší produktivitu. Zobrazovací plocha je díky tenkému rámečku maximalizován

Philips

Monitor lze připojit konektory DisplayPort a HDMI a zároveň podporují „Daisy Chaining”: možnost propojit sérii zařízení dohromady s použitím jediného konektoru mezi každými dvěma zařízeními. Toto uspořádání, s jedním DisplayPortem mezi každou sadou monitorů, přináší přehlednější konfiguraci systému. Klíčovou výhodou při propojení několika monitorů je vyšší produktivita a plynulý multitasking.

Nové monitory jsou vybaveny inovativními senzory, které spotřebu energie udrží na co nejnižší úrovni. PowerSensor je například schopen zaznamenat, jestli někdo sedí u stolu, a automaticky sníží jas obrazovky, jestliže uživatel odejde pryč. Samotná tato funkce může snížit náklady na elektrickou energii až o 80 % a zároveň prodlužuje životnost monitoru.

Dostupnost a cena

Model Philips 272B7QPTKEB je již k dispozici za cenu 16 180 Kč (599 EUR), zatímco monitory 241B7QPJKEB a 221B7QPJKEB budou na trhu v posledním čtvrtletí roku 2016 a prvním čtvrtletí roku 2017.