Hlavní navigace

Moto G4 a G4 Plus: Výkon, který vydrží

 Autor: Lenovo
Lenovo přináší nejnovější generaci smartphonu Moto G4 s pokročilými funkcemi
Radek Kubeš 23. 9. 2016

Sdílet

Vydrží celý den na jedno nabití a s volitelnou nabíječkou TurboPower je možné ho během 15 minut nabít na dalších 6 hodin provozu. Bez problémů také zvládne práci s více aplikacemi najednou a i s velkým 5,5palcovým Full HD displejem se snadno ovládá jednou rukou.

Lenovo

Moto G4 Plus se pyšní 16Mpx fotoaparátem a dvěma technologiemi automatického zaostřování. Vybaven je čtečkou otisků prstů pro okamžité odemknutí a výkonem překvapí i velmi náročné uživatele.

Chytrý telefon Moto G4 na první pohled zaujme svým tenkým, jednoduchým designem a 5,5palcovým displejem s Full HD rozlišením. Pod povrchem skrývá výkonný osmijádrový procesor, 2 GB operační paměti a podporu vysokorychlostního připojení LTE (4G).

Moto G4 se navíc může pochlubit 13Mpx fotoaparátem s funkcí HDR a bleskem se dvěma LED diodami pro lepší vyvážení barev. Širokoúhlý přední 5Mpx fotoaparát dostane do záběru všechny kamarády i známé

Díky baterii s kapacitou 3 000 mAh udrží Moto G4 krok se svými uživateli po celý den. Jakmile mu dojde dech, stačí připojit nabíječku TurboPower, která je v prodeji samostatně. Během pouhých 15 minut se smartphone dobije až na dalších 6 hodin provozu. Funkce chytré správy dvou SIM karet usnadní uživatelům práci i při hovorech. Smartphone si zapamatuje, kam ze které SIM karty nejčastěji voláte, a příště pro volané číslo navrhne správnou kartu. Nehrozí proto, že byste pro pracovní hovory využívali své soukromé číslo a naopak.

Smartphone Moto G4 Plus se pyšní podobnými kvalitami jako Moto G4 a zároveň svým uživatelům nabízí i 16Mpx fotoaparát se dvěma pokročilými způsoby automatického zaostřování. Vybaven je čtečkou otisků prstů pro rychlé odemykání bez použití hesel. Stačí jeden dotyk prstu a telefon je okamžitě připraven splnit jakékoliv přání svého majitele. O práci s více aplikacemi najednou bez jediného zpomalení si uživatelé nemusí nechat jen zdát. S Moto G4 Plus je to každodenní realita, a to díky výkonnému osmijádrovému procesoru, 2 GB RAM, podpoře připojení LTE (4G) a operačnímu systému Android Marshmallow.

Dostupnost a ceny

Nová generace smartphonu Moto G4 je na našem trhu dostupná za cenu od 6 999 Kč s DPH, chytrý telefon Moto G4 Plus je dostupný za 7 499 Kč včetně DPH.