Hlavní navigace

Mousepad s efektním podsvícením

 Autor: Genesis
Pro nadšené hráče počítačových her je osvětlená podložka pod myš k dispozici i ve velikosti XXL
Radek Kubeš 14. 11. 2019

Sdílet

Genesis Boron 500 je spolehlivá a odolná textilní podložka pod myš s efektním podsvícením okrajů, které umožní ještě více vyniknout hernímu stylu. Kvalitní, hladký textilní povrch podložky snižuje tření při pohybu myši a zvyšuje přesnost kurzoru. Výsledkem je lepší kontrola nad pohybem myši. 

Genesis

Podložka pod myš Genesis Boron 500 má sedmibarevné podsvícení okrajů, které osvětlí herní stůl a umožní hráčům odlišit se od průměru. Ovládací tlačítko umožňuje přepínání mezi jedenácti režimy podsvícení. 

Vrchní vrstva podložky pod myš Genesis Boron 500 je vyrobena ze speciální tkaniny, která zajišťuje vysokou přesnost pohybu myši a snižuje tření mezi myší a povrchem. Tento povrch bezproblémově spolupracuje se všemi druhy snímačů, od optických až po laserové. Obšití okrajů podložky zajišťuje její vysokou odolnost a zamezuje třepení okrajů při intenzivním používání. Dolní část podložky je pokryta gumovou protiskluzovou vrstvou, díky čemuž podložka pevně přilne ke každému povrchu, na kterém se nachází, a zabrání nechtěnému pohybu v nejméně vhodných okamžicích.

Genesis Boron 500 je aktuálně k dostání ve dvou velikostech. Boron 500 M má rozměry 350 × 250 × 4 mm, naproti tomu Boron 500 XXL díky svým maxi rozměrům 800 × 300 mm pokrývá převážnou část stolu a vejde se na ni nejen myš ale také klávesnice. Pravá část podložky vyčleněná pro myš poskytuje dostatečný prostor pro neomezený pohyb myši i při nižším DPI.

Dostupnost a cena

Genesis Boron 500 velikost M je dostupná za doporučenou koncovou cenu 399 Kč včetně DPH. Genesis Boron 500 velikost XXL pak za 609 Kč včetně DPH.