Hlavní navigace

MSI a SteelSeries představují společné řešení podsvícení

7. 7. 2017

Sdílet

 Autor: MSI a SteelSeries
Prvním společně inovovaným produktem je základní deska MSI Z270 Gaming Pro Carbon

MSI Z270 Gaming Pro Carbon je světově první základní deskou podporovanou intuitivním softwarovým řešením SteelSeries Engine, nabízejícím funkce PrismSync a GameSense. Unikátní spojení otevírá široké možnosti nastavení RGB podsvícení základní desky, resp. periferií v závislosti na uživatelských preferencích či akcích vyvolaných ve hře. MSI Mystic Light Sync, MSI Gaming App nebo SteelSeries Engine umožňují ovládat LED podsvícení přes PC i chytrý telefon a to včetně zapojených LED zařízení na skříni a herních periferií SteelSeries. 

MSI a SteelSeries

SteelSeries Engine a funkce GameSense umožňují proměnit herní koutek v inteligentně reagující prostředí. Nově tak lze různé herní situace, jako například stav zdraví, počet nábojů v zásobníku aj. promítat prostřednictvím základní desky MSI Z270 Gaming Pro Carbon. Podporovány jsou populární online hry jako Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2 nebo Minecraft.

Prostřednictvím funkce PrismSync lze sjednotit barevnost a efekty podsvícení napříč periferiemi SteelSeries, a nyní také se základní deskou MSI Z270 Gaming Carbon Pro.