Hlavní navigace

Multimediální Lenovo IdeaPad Y570 pro náročné

15. 7. 2011

Sdílet

 Autor:
Lenovo představilo dobře vybavený multimediální 15,6“ notebook Y570 z řady IdeaPad, který nabídne vysoký výkon v elegantním provedení.

IdeaPad Y570 patří k nejvýkonnějším notebookům v rámci portfolia společnosti Lenovo. Notebook je vybavený dle konfigurace až nejnovějšími čtyřjádrovými procesory Intel Core i7 s technologií Intel Turbo Boost 2.0, která automaticky zrychluje procesor pokaždé, když počítač potřebuje extra výkon. Využijete ho tak nejen při práci, ale oceníte jej zejména při prohlížení filmů, hraní her a využívání dalších náročných grafických a multimediálních aplikací. Obraz zajišťuje HD displej s poměrem stran 16:9 v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA GeForce 555M s pamětí 1GB.

Stejně jako některé další nové modely společnosti Lenovo pro rok 2011, může být notebook Lenovo IdeaPad Y570 volitelně vybaven technologií Enhanced Experience 2.0 RapidDrive, jejímž prostřednictvím je možné nastartovat systém Windwows 7 za méně než 10 sekund a až dvakrát rychleji spouštět aplikace.

Lenovo IdeaPad Y570 na první pohled zaujme moderním propracovaným designem. Tělo notebooku zdobí jemné kontury na pozadí imitace broušeného kovu. Design těla notebooku doplňuje chiclet klávesnice AccuType. Součástí notebooku je zabudovaný světelný senzor, který automaticky upravuje jas displeje podle intenzity okolního světla, a tím šetří vaše oči.

Notebook Lenovo IdeaPad Y570 nabízí stereo reproduktory od společnosti JBL. Funkce OneKey Theater II umožňuje rychlé přepínání z klasického do filmového nebo herního módu. Abyste si zábavu mohli užívat skutečně naplno a nemuseli se starat, zda vám náhodou nedochází místo, jsou notebooky Lenovo IdeaPad Y570 vybaveny pevnými disky o velikosti až 750GB.

Model IdeaPad Y570 bude k dispozici na českém trhu od poloviny července za cenu od 16990 Kč bez DPH.

skoleni

Lenovo IdeaPad Y570

Lenovo IdeaPad Y570