Hlavní navigace

Multimediální Lenovo Vibe X3: Dvojice reproduktorů a kodeky Wilson Audio

11. 12. 2015

Sdílet

 Autor: Lenovo
Společnost Lenovo uvedla na trh nový smartphone Lenovo Vibe X3, který je vybaven duálními předními reproduktory s technologií Dolby Atmos.

Společnost Lenovo uvedla na trh nový smartphone Lenovo Vibe X3, který je vybaven duálními předními reproduktory s technologií Dolby Atmos.

Konfigurovaný systém 3 mikrofonů a kodek Wolfson Audio efektivně filtrují okolní hluk a výrazně zvyšují kvalitu nahraného zvukového záznamu. Zadní 21Mpx fotoaparát s možností nahrávání videa až v kvalitě 4K Ultra HD stejně jako přední 8Mpx doplňují výbavu telefonu.

Displej je 5,5palcový s Full HD rozlišením a vysokým stupněm kontrastu až 1500:1 a 16 miliony barev. Nástroj Lenovo Screen pro optimalizaci obrazu prohloubí dojem živých barev a detailů zobrazených na displeji ve vysokém rozlišení. Škoda zbytečně velkého displeje, ale asi by bylo složité dostat dvojici reproduktorů do menšího zažízení... Nebo nebylo?

Cloud22

Vylepšená struktura šestijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 808 se 64bitovou architekturou spolu s 3 GB RAM zajistí dostatečný výkon pro multitasking více aplikací najednou a plynulý chod telefonu. Baterie s kapacitou 3500mAh umožní uživatelům bez problémů zhlédnout i více filmů za sebou ve Full HD rozlišení. K dispozici je úložiště s kapacitou 32 nebo 64 GB, které je možné rozšířit pomocí microSD karet o dalších 128 GB.

Lenovo Vibe X3 je na českém trhu dostupný v bílém provedení za cenu od 12 999 Kč. Cena celkem přijatelná, ale za podobně (a lépe) vybavený telefon je možné zaplatit i méně. Telefon je navíc vybaven čtečkou otisků prstů a operačním systémem Android 5.1, který bude možné brzy aktualizovat na verzi 6.0.