Hlavní navigace

Multimediální přehrávač EAGET nabízí Full HD záznam

20. 10. 2011

Sdílet

 Autor: Intelek
Nový model multimediálního přehrávače EAGET M9, nástupce staršího typu nesoucího označení M6, je vybaven dvěma televizními DVB-T tunery a je schopen přehrávat i zaznamenávat televizní signál ve Full HD kvalitě.

EAGET M9, který je v ČR distribuován brněnskou společností INTELEK, umožňuje přímý přístup do online televizních a rádiových stanic, stejně jako do jejich archivů. Kromě dvou USB 2.0 portů, které bychom na podobném zařízení očekávali, se můžeme těšit i na externí SATA konektor pro jednoduché připojení disku.

Dále je model M9 vybaven HDMI výstupem (ve standardu HDMI 1.3) a jedním kompozitním a jedním komponentním YPbPr výstupem. Co se týče zvuku, je podporován až do 7.1 kanálu včetně DTS (systém digitálního kina) a Dolby Digital.

Multimediální přehrávač je na přední straně vybaven přehledným LCD displejem zobrazujícím informace o přehrávaném médiu i aktuálním nastavení. Ze síťových funkcí potom stojí za zmínku jednoduchý NAS server a přímý přístup k obsahu serverů YouTube, Picasa či Flickr. Přístroj podporuje i stahování pomocí BitTorrentu. Data se přenášejí za pomoci wi-fi, případně LAN kabelu.

Jako příslušenství dostane uživatel kompletní sadu kabelů včetně HDMI se zlacenými konektory. Doporučená koncová cena přístroje (který můžete zakoupit již nyní) je 3 469,- Kč včetně DPH.