Hlavní navigace

Multimediální smartphone Lenovo A6000

30. 3. 2015

Sdílet

 Autor: Lenovo
Nástupce smartphonu Lenovo A606 přináší kvalitní HD IPS displej, dlouhou výdrž na baterii, podporu LTE a řadu dalších vylepšení v cenové kategorii okolo čtyř tisíc korun. Uživatelé navíc mohou využít sadu aplikací Lenovo DOit, které jim usnadní správu dat a přispějí k většímu zabezpečení telefonu.

Novinka Lenovo A6000 se může pochlubit velkým a kvalitním 5palcovým IPS HD displejem. Pod ním tepe úsporný a zároveň výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8916 s frekvencí 1,2 GHz, který zajišťuje svižný chod a dlouhou výdrž na baterii. Dvojice reproduktorů s technologií Dolby Digital Plus nabízí prostorový zvuk.

A6000

Tento smartphone nabídne také dvojici integrovaných fotoaparátů. Zadní 8Mpx s automatickým ostřením a bleskem se bude hodit pro zachycení důležitých životních okamžiků a přední 2Mpx s pevným ohniskem je určený především pro pořizování selfie a videohovory. Uživatelé se nemusí bát ani delších výletů, protože smartphone Lenovo A6000 vydrží v provozu až tři dny na jedno nabití.

Užiteční pomocníci

Společně se systémem Android 4.4 KitKat a nadstavbou Vibe UI je Lenovo A6000 vybaven řadou předinstalovaných aplikací Lenovo DOit. SYNCit slouží pro zálohování a obnovu SMS zpráv, telefonních kontaktů a výpisů hovorů do cloudového úložiště. Security umožňuje větší zabezpečení dat, optimalizaci systému, rodičovskou kontrolu a v případě krádeže telefon i jeho uzamčení na dálku. SHAREit naopak nabízí možnost sdílet okamžitě fotky, videa a jiná multimédia s až pěti zařízeními najednou.

Cloud22

Cena a dostupnost

Lenovo A6000 je u nás dostupný za cenu od 4 499 Kč s DPH a mobilní operátor O2 jej navíc nabízí ve zvýhodněné nabídce za 3 600 Kč s DPH.