Hlavní navigace

Multimediální smartphone se zvýšenou odolností

26. 10. 2015

Sdílet

 Autor: Lenovo
Voděodolná nanovrstva smartphonu Lenovo VIBE P1m jej ochrání před deštěm nebo náhodným politím

Lenovo VIBE P1m v sobě spojuje velkou kapacitu baterie, speciální manuální přepínač pro úsporu energie nebo funkci quick charge pro rychlé nabití telefonu. Voděodolná nanovrstva navíc ochrání tělo smartphonu před deštěm nebo náhodným politím. 

Lenovo

Smartphone Lenovo VIBE P1m má baterii o kapacitě 4000 mAh a funkci quick charge, která umožňuje uživatelům smartphone rychle dobít v případě, že spěchají. Pro další prodloužení výdrže baterie je VIBE P1m vybaven manuálním přepínačem na boku telefonu, který uživatelům umožní průběžně šetřit energii po celý den. Smartphone je zároveň vybaven funkcí OTG (On‑The‑Go) pro nabíjení jiných zařízení připojených přes USB.

Kromě dlouhé výdrže na baterii nabízí Lenovo VIBE P1m také výkonný čtyřjádrový procesor MediaTek, který zaručuje plynulé přecházení mezi aplikacemi i hraní náročnějších her. Výkon telefonu je ještě podpořen 2 GB RAM.

Zadní 8Mpx fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem a přední 5Mpx fotoaparát pořídí čisté a ostré fotografie. Snímky z obou fotoaparátů mohou uživatelé sdílet na sociálních sítích díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) a předinstalovaným aplikacím pro připojení na Facebook, Skype nebo Twitter.

Místo pro fotografie, videa, hry a další obsah zajistí telefonu vnitřní 16GB úložiště, které je možné rozšířit až o dalších 32 GB prostřednictvím microSD karty. Lenovo VIBE P1m podporuje využití dvou SIM karet, což umožní uživatelům snadné oddělení pracovních povinností a soukromého života při použití jediného zařízení.

O zabezpečení telefonu a optimalizaci výkonu se postará sada předinstalovaných aplikací Lenovo DOit. S aplikací SHAREit mohou uživatelé okamžitě sdílet fotky, programy a jiná data s dalšími zařízeními bez nutnosti využívat datové připojení nebo Wi-Fi. O zálohu všech důležitých dat se pak postará SYNCit, který uloží kontakty, SMS zprávy, data a historii volání do cloudového úložiště.

Smartphone Lenovo VIBE P1m je na našem trhu dostupný v černém a bílém provedení za cenu od 5 499 Kč včetně DPH.