Hlavní navigace

Multimediální telefon Lenovo K5 Plus a levnější K5

3. 6. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
Společnost Lenovo přináší multimediální smartphone K5 Plus. Ten nabízí 5palcový Full HD displej, osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 616 a vnitřní 16GB úložiště s možností rozšíření až o dalších 32 GB pomocí microSD karty.

Společnost Lenovo přináší multimediální smartphone K5 Plus. Ten nabízí 5palcový Full HD displej, osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 616 a vnitřní 16GB úložiště s možností rozšíření až o dalších 32 GB pomocí microSD karty.

Lenovo K5 Plus kryje prémiový hliníkový kryt. Ten je dostupný ve více barevných variantách, takže uživatelé mohou jednoduše změnit barvu zadní strany telefonu podle aktuální nálady. Smartphone samotný je dostupný ve stříbrné, zlaté a grafitově šedé barvě.

Díky grafickému akcelerátoru a kartě Adreno 405 zvládne navíc K5 Plus i náročnější hry. Při přehrávání hudby a filmů zase uživatelé ocení duální reproduktory spolu s technologií Dolby Atmos. Dostatečnou výdrž telefonu zajistí vyměnitelná baterie s kapacitou 2750 mAh.

Pro zachycení zajímavých každodenních okamžiků je K5 Plus vybaven zadním 13Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a LED bleskem, přední fotoaparát s pevným ohniskem má rozlišení 5 megapixelů.

Telefon K5 Plus podporuje LTE internet a u nás bude k dostání za 5500 Kč.


Na českém trhu je také dostupný model Lenovo K5 s 5palcovým HD displejem a osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 415. Smartphone je k dispozici ve zlaté a grafitově šedé barvě za cenu od 4 999 Kč včetně DPH.