Hlavní navigace

Multiplatformní JBuilder 2007 je tu

14. 5. 2007

Sdílet

CodeGear ohlásil produkt JBuilder 2007 Release 2. Toto vydání obsahuje řadu přidaných funkcí pro vývojáře a rozšiřuje podporu operačních systémů o Windows Vista, Mac OS X a RedHat Linux.

CodeGear ohlásil produkt JBuilder 2007 Release 2. Toto vydání obsahuje řadu přidaných funkcí pro vývojáře a rozšiřuje podporu operačních systémů o Windows Vista, Mac OS X a RedHat Linux.

JBuilder 2007 je integrované vývojové prostředí (IDE) postavené na základu platformy Eclipse. Umožňuje vývoj aplikací v jazyce Java a vývoj projektů open source nebo webových aplikací. Nové vydání sady produktů JBuilder 2007 zahrnuje edice JBuilder 2007 Turbo Edition, JBuilder 2007 Edition pro individuální vývojáře a malé vývojové týmy a JBuilder 2007 Enterprise Edition pro podnikové vývojáře a spolupracující týmy.

JBuilder 2007 Turbo Edition zdarma nabízí ihned spustitelné vývojové prostředí pro jazyk Java, které může být obohaceno o komponenty pro zvýšení produktivity rychlého vývoje aplikací, nástroje zvyšující výkon kódu a sadu vlastností pro týmový vývoj. JBuilder 2007 Edition nabízí veškeré vývojářské vlastnosti predchozích edicí Developer a Professional včetně Optimizeit pro profilování CPU a paměti a ladění výkonu, LiveSource pro jazyk Java s úplným dvoucestným nástrojem na synchronizaci kódu a vizuálních diagramů, a přidává dvoucestný návrhář EJB (EJB Designer) a dvoucestný vizuální návrhář webových služeb pro další zvýšení produktivity vývojářů.

JBuilder 2007 Enterprise Edition dále přidává možnosti využívání nástroje Team Server jako součásti TeamInsight - včetně podpory serverů Windows XP a Windows 2003. Team Server je řešení vývojového serveru pro spolupráci vývojářů. Obsahuje integrované trasování, správu zdrojového kódu či plánování projektů. To vše dovolí členům vývojových týmů snadno monitorovat a řídit aktivity spojené s projekty a sledovat postup projektů. Zvláštní verze této edice s názvem JBuilder 2007 Enterprise Edition BALM obsahuje integraci s nástroji ALM Borland pro sledování chyb, správu verzí a řízení úloh. Všechny edice jsou zpětně kompatibilní.

JBuilder 2007 bude dostupný koncem tohoto měsíce, více informací najdete na stránkách výrobce zde.