Hlavní navigace

Na trh přicházejí chytré hodinky TicWatch

 Autor: TicWatch
V nabídce jsou nyní čtyři modely běžící na platformě Wear OS
Radek Kubeš 23. 10. 2019

Sdílet

Nejvyšším modelem značky jsou smartwatch TicWatch Pro, které jsou osazeny vícevrstvým displejem, díky čemuž na jedno nabití vydrží běžet dva až 30 dnů dle intenzity využívání. Kromě dvou displejů jsou k dispozici dva různé režimy, z nichž jeden je více zaměřený na výdrž baterie, druhý pak na výkon. 

 TicWatch

V základním režimu hodinky zobrazují obsah s výbornou čitelností i na ostrém slunci a zaměřeny jsou především na fitness funkce. V chytrém režimu pak zařízení běží na zmíněném systému Wear OS by Google a výdrž baterie se v tomto případě uvádí v rozmezí dvou až pěti dní.

Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě dle standardu IP68 a vyrobeny jsou z kombinace odolných materiálů, uhlíkových vláken a pevného nylonu. Hodinky se dodávají s pásky z pravé italské kůže, která je z vnitřní strany doplněna silikonovou vrstvou šetrnou k pokožce. Podporují též NFC, takže po spuštění podpory ČR ze strany Googlu budou připraveny pro mobilní platby.

Také „mainstreamový“ model TicWatch C2 s unisex designem pro každou příležitost, běží na Wear OS by Google. Pásek hodinek je opět vyroben z kůže, pouzdro pak z nerezové oceli. Uživatelé opět ocení až dvoudenní výdrž baterie i odolnost dle IP68. Dále disponují integrovaným GPS modulem, podporu NFC a 24hodinovým sledováním zdravotního stavu a fitness kondice.

Třetí v pořadí jsou sportovně laděné hodinky TicWatch E2, které jsou určeny pro veškeré fitness aktivity včetně plavání. Hodinky jsou voděodolné do pěti atmosfér, což znamená, že se s nimi můžete potápět až do padesátimetrové hloubky. Běží na platformě Qualcomm Snapdragon Wear a stejně jako ostatní využívají operační systém Wear OS by Google. Lehké a pohodlné chytré hodinky navíc obsahují aplikaci TicWatch, která díky umělé inteligenci dokáže automaticky rozpoznat právě prováděnou sportovní aktivitu a přizpůsobit jí proaktivní sportovní režimy.

A nakonec jsou zde ryze outdoorové a odolné hodinky TicWatch S2 zaměřené na funkčnost a výdrž. Hodinky v černém provedení se chlubí úrovní odolnosti podle standardu americké armády – jsou vyrobeny tak, aby byly schopny přežít extrémní teplotní výkyvy, nárazy, prach i vodu. Opět tu máme integrovaný GPS modul, proaktivní sportovní režimy, platformu Qualcomm Snapdragon Wear i systém Wear OS by Google a stejně jako u modelu E2 i voděodolnost do úrovně pěti atmosfér.