Hlavní navigace

Nadupaný čínský smartphone Xiaomi Mi3 v Česku

18. 2. 2014

Sdílet

 Autor: Xiaomi
Internetový obchod xiaomimobile.cz začal 17. února prodávat očekávaný smartphone Xiaomi Mi3. Telefon, který slaví obrovské úspěchy na domácím čínském trhu, prodává e-shop v kompletní české lokalizaci za cenu 13 299 Kč.

Čínská značka Xiaomi se v posledních měsících stala mezi fanoušky chytrých telefonů často skloňovaným jménem. Její kvalitní a funkcemi nadupané telefony zaujaly odbornou i laickou veřejnost po celém světě, přičemž Xiaomi Mi3 je nejnovějším top-modelem této značky. Na domácím čínském trhu se stal bestsellerem, první várka 100 tisíc kusů byla při uvedení na trh vyprodána za rekordních 86 sekund!

 

Xiaomi Mi3 se chlubí špičkovou výbavou, která ho řadí k nejvýkonnějším smartphonům na současném trhu. Tělo o tloušťce pouhého 8,1 mm je osazeno pětipalcovým displejem s Full HD rozlišením, jenž se chlubí věrným podáním barev a perfektní čitelností za všech podmínek.

 

Srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 spolu s 2 GB RAM a výkonným grafickým čipem. Odladěný operační systém Android ve verzi 4.2.1 a intuitivní uživatelské prostředí MiUi zajišťují plynulé ovládání bez čekání, či jiných zádrhelů.

 

Třináctimegapixelový fotoaparát umožňuje pořizovat snímky velmi slušné kvality. Perfektní poslech hudby zajišťuje vestavěný audio čip, ve výbavě nechybí ani NFC určené například pro platby mobilem nebo snadné sdílení dat mezi telefony. Xiaomi Mi3 je dostupné ve verzích se 16 nebo 64 GB vnitřní paměti.

 

Kromě výbavy zaujme Xiaomi Mi3 i atraktivním designem v minimalistickém stylu. Jednoduché tvary, jemné zaoblení boků a pevná konstrukce odpovídá zaměření přístroje do hi-end cenové kategorii.