Hlavní navigace

Najděte svého ideálního zaměstnavatele v příloze TOP IT Employers v magazínu Computerworld

21. 9. 2023

Sdílet

 Autor: © Picture-Factory - Fotolia.com
Dobří IT odborníci jsou dnes jako zlato, ať už jste zaměstnavatel nebo hledáte práci. S nedostatkem kvalifikovaných IT profesionálů na trhu je rozhodnutí o výběru zaměstnavatele nesmírně důležité. A právě zde přichází naše speciální příloha TOP IT Employers, která vám pomůže najít toho pravého zaměstnavatele, který bude pro vás nejen pracovním místem, ale i druhým domovem.

Nevíte, jak správně popsat volnou pozici, abyste oslovili ty nejlepší kandidáty? Cítíte, že váš náborový proces potřebuje zlepšení? Nejste sami. Naši čtenáři získají užitečné rady o tom, jak zlepšit náborový proces a předejít potenciálním problémům. Zjistíte také, proč někteří zaměstnanci opouštějí své zaměstnavatele a jak tomu předejít.

Co se požaduje od IT profesionála

Jaké dovednosti a zkušenosti hledají zaměstnavatelé ve svých IT zaměstnancích? Naše příloha vám prozradí, jak se stát IT lídrem a jakými kvalifikacemi se můžete vyznamenat.

Zajímavá témata

Neméně důležitá jsou i témata, kterým byste se měli vyhnout, pokud chcete udržet svou IT kariéru na vzestupu. Zjistěte 20 způsobů, jak zabít svou IT kariéru, a vyvarujte se jim.

Úspěšné IT společnosti

Na závěr vám představíme profily úspěšných IT společností, které nabízejí nejen kvalitní pracovní příležitosti, ale také inspirují svým přístupem k zaměstnancům a inovacím.

Příloha TOP IT Employers v magazínu Computerworld je cenným průvodcem pro všechny, kdo hledají svého ideálního zaměstnavatele v IT odvětví. Přineseme vám relevantní informace, tipy a inspiraci bez ohledu na to, zda jste zkušený profesionál nebo student začínající svou kariéru.

webcast

Tato příloha vychází 30. listopadu 2023 a bude dostupná nejen v tištěné podobě, ale také online a pro všechna mobilní zařízení. Nezapomeňte se podívat a najít svého ideálního zaměstnavatele v našem speciálním vydání!

Pokud chcete v příloze zviditelnit svoji firmu jako ideálního zaměstnavatele, pošlete nám elektronickou poptávku (inzerce-dg@iinfo.cz).

Byl pro vás článek přínosný?