Hlavní navigace

Navigace Mio Moov S501

31. 5. 2010

Sdílet

 Autor:
Mio Technology rozšiřuje produktovou řadu S o nový model Moov S501, který se vyznačuje zejména velkým displejem s úhlopříčkou 4,7".

Mio Moov S501 představuje podle výrobce vhodné navigační řešení s jednoduchým ovládáním, širokoúhlou obrazovkou a přijatelným poměrem ceny a výkonu. Disponuje velkým 4,7palcovým displejem, který by měl být dostatečně jasný a čitelný i při větším světle.

„Cílem při uvádění Moov S501 na trh bylo přinést velkou obrazovku s jednodušším a bezpečnějším ovládáním společně s funkcemi z vyšších modelů do navigace, která je přístupná téměř každému,” uvádí Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio.

Pod lehkou konstrukcí modelu Moov S501 se nachází navigační program Spirit s vyhledáváním na jednom řádku, kdy uživateli stačí napsat do jednoho řádku požadovanou adresu nebo klíčové slovo, stejně jako při vyhledávání na internetu, a navigace zobrazí výsledky v přehledném seznamu i na mapě. Navíc díky zobrazení TruMap, designu inspirovaným papírovými mapami, jsou mapy jasné a přehledné a nejsou již zakryty dalšími informacemi. Funkce ExploreMode zase usnadňuje prohlížení map a zobrazení všech POI (bod zájmu) v okolí, uživatelé je tedy nemusí hledat pod zvláštními kategoriemi. Prostě stačí kliknout na jakékoli místo na mapě, kolem něj se objeví zvýrazněné body zájmu, a uživatel tak najde, co hledá (v ideálním případě). Bližší informace pak může podat integrovaný cestovní průvodce. A konečně zajímavé a praktické tlačítko pro uložení pozice, které ocení zejména náruživí cestovatelé.

Nově uvedený model Moov S501 nabízí aktuální mapové podklady zemí celé Evropy. Ke každé nové navigaci Mio navíc garantuje bezplatné aktualizace map po dobu jednoho roku od její aktivace a zároveň 30denní záruku nejnovějších map. Ke všem novým zařízením lze navíc získat pojištění proti krádeži nebo zničení na dobu jednoho roku.

Doporučená koncová cena nově uvedené navigace Mio Moov S501 je 4500 korun s daní.

 

Mio Moov S501

ICTZ23

Technické parametry Mio Moov S501:

Velikost obrazovky

4,7"

Velikost obrazovky

11,9cm

Počet map

44

Roční update map v ceně

ano

30ti denní záruka nejnovějších map

ano

Software

Mio Spirit

DVB-T vestavěný tuner

ne

TMC

ne

Vestavěná databáze radarů

ne

Řazení v jízdních pruzích

ano

Cestovní průvodce

ano

Ekonomická trasa

ano

SmartFind vyhledávání na jednom řádku

ano

NavPix navigace

ano

Video přehrávač

ne

MP3 přehrávač

ne

Google vyhledávání

ne

FM vysílač

ne

3D budovy

ne

Předpověď počasí

ne

Funkce "Prozkoumej"

ano

Bluetooth handsfree

ne

SOS asistence

ano

Režim pro pěší

ano

Rychlostní limit

ano

Software pro počítač

MMDII

Tlačítko pro návrat do home menu

ano

Tlačítko pro uložení pozice

ne

AV vstup

ne

Micro SD slot

ano