Hlavní navigace

Nejlepší fotomobil Huawei P20 Pro už začal nabírat předobjednávky

 Autor: HP
Chcete-li se stát jedním z prvním majitelů smartphonu Huawei P20 Pro, který se pyšní trojitým fotoaparátem Leica, máte příležitost.
-rd 4. 4. 2018

Sdílet

Netradičně na Apríla odstartovala tuzemská pobočka čísnké společnosti Huawei předobjednávky na svůj vrcholný telefon firemní smartphone nabídky.

Smartphone Huawei P20 Pro bude k dispozici u vybraných partnerů, a to v černé nebo temně modré variantě a také v exkluzivním provedení Twilight za 21 999 Kč. 
Předobjednávky s bonusem v podobě fitness náramku Huawei Band 2 Pro Black v hodnotě 1 999 Kč potrvají do 15. dubna, začátek standardního prodeje byl stanoven na 16. dubna.

Huawei P20 Pro jako první smartphone na světě disponuje výkonným trojitým fotoaparátem Leica a k dokonalým fotkám mu napomáhá vyspělá umělá inteligence.

Díky tomu se uživatelům nabízejí nové funkce. Trojitý fotoaparát nabízí dosud nejlepší rozlišením mezi smartphony – fotoaparát tvoří 40MPx RGB senzor, 20MPx monochromatický senzor a 8MPx senzor s teleobjektivem. Fotoaparát dále dokáže vykouzlit exkluzivní barvy známé z legendárních přístrojů Leica.

Novinkou je také samostatný obrazový procesor (ISP) a citlivý snímač teploty barev pro věrnější barevnou reprodukci.

Světelnosti objektivů jsou f/1.8, f/1.6 a f/2.4, dokonce nabízejí trojnásobný optický zoomem (a až složený 5násobný hybridní zoom) a 1/1.7 optický snímač (7.76mm x 5.82mm) pro zachycení fotografií za nízké úrovně osvětlení až do citlivosti ISO 102400.

Navíc je tu procesor Kirin 970 se specializovanou technologií Neural Processing Unit (NPU), který dokáže díky umělé inteligenci identifikovat 19 různých situací a předmětů, k nimž automaticky přiřadí vhodné nastavení. Fotoaparát disponuje také 4D prediktivním zaostřováním, které i v pohybu zajišťuje přesné zachycení drobných detailů. Umělá inteligence si dokáže poradit také s kompozicí snímku – systém AI Assisted Composition uživateli navrhne ideální způsob snímání skupiny lidí nebo krajiny.

Další praktickou funkcí je Huawei AIS, tedy stabilizace obrazu řízená umělou inteligencí.