Hlavní navigace

Nejnovější tablet od Aceru již brzy na trhu

8. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Acer
Iconia Tab A200 je nejnovějším počinem společnosti Acer na poli tabletů. Centrum zábavy za příznivou cenu seženete již brzy i na našem trhu.

Acer Iconia Tab A200 je vybaven operačním systémem Android 3.2 Honeycomb a již počátkem listopadu se objevil v prodeji ve vybraných zemích. Od ledna 2012 se navíc uživatelé mohou těšit na update systému na verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. Noví zákazníci dostanou novou verzi Androidu automaticky, ti stávající si budou moci svůj tablet zdarma upgradovat.

Model A200 se vyznačuje především elegantním vzhledem a poměrně netypickými barvami – buďto ho seženete v šedé barvě Titanium Grey nebo v červené Metallic Red. Zadní strana přístroje je poněkud nestandardně měkká na dotyk a stejně jako u předchůdců se na ní skví logo výrobce,

Acer Iconia Tab A200 je určen především pro hraní her, čtení elektronických knih, sledování filmů a hudby, případně vlastních fotografií a v neposlední řadě pro přístup k sociálním sítím. Zážitek z multimediální zábavy je podpořen dvoujádrovým procesorem NVIDIA Tegra 2 Dual Core s frekvencí 1 GHz i multidotykovým displejem s úhlopříčkou 10,1 palce.

Nový tablet pdoporuje multitasking rozhraní Acer Ring, které zjednodušuje práci s aplikacemi. Další funkce zvaná Screenshot okamžitě pořídí snímky webů, článků či přátel, kteří s vámi budou ve videohovoru.

Z hlediska konektivity se dočkáte klasického USB portu a slotu pro paměťové karty micro SD. K dispozici je i webová kamera s rozlišením 2 megapixely. Dále stojí za zmínku funkce Acer SocialJogger, která spojuje dohromady různé sociální sítě.