Hlavní navigace

Nejtenčí 2TB externí disk na světě

21. 4. 2016

Sdílet

 Autor: Seagate
Seagate uvedl na trh model Backup Plus Ultra Slim, výjimečně tenký 2TB přenosný disk

S tloušťkou jen 9,6 mm je tento 2,5“ externí disk o více než 50 % tenčí než ostatní 2TB disky na trhu. Pohodlně ho proto můžete přenášet v tašce nebo dámské kabelce. Díky úložné kapacitě až 2 TB se vám do kapsy vejde více než půl milionu hudebních skladeb, 320 tisíc fotek nebo 240 hodin videa v HD rozlišení. Disk je k dispozici ve dvou barvách - zlaté nebo platinové.

Seagate

Backup Plus Ultra Slim disponuje softwarem Seagate Dashboard, který uživatelům nabízí zálohu dat jedním kliknutím nebo možnost zálohu naplánovat podle svých potřeb. S diskem získáte také 200 GB prostoru v cloudovém úložišti Microsoft OneDrive po dobu dvou let zdarma.

Zařízení obsahuje také software Lyve, který pomáhá uživatelům chránit drahocenné fotky a videa z digitálních fotoaparátů a smartphonů a automaticky je organizuje do jediné knihovny, dostupné z jakéhokoli mobilu nebo počítače.

Cloud22

Cena a dostupnost

Seagate Backup Plus Ultra Slim se v ČR a SR prodává za 3 290 Kč nebo 114,90 euro (2TB verze), resp. 2 290 Kč nebo 82,90 euro s DPH (1TB verze).