Hlavní navigace

Netgear představil novou bezpečnostní kameru Arlo Q

4. 3. 2016

Sdílet

 Autor: NETGEAR
Bezpečnostní kamera Arlo Q nabízí Full HD obraz, obousměrný přenos zvuku, pohybové senzory, noční snímání i cloudové úložiště

Netgear rozšiřuje svou řadu bezpečnostních kamer Arlo o indoorový model Arlo Q. Novinka se od předchozích modelů liší především možností obousměrného přenosu zvuku, vyšší kvalitou obrazu, širším sledovacím úhlem či možností nepřetržitého natáčení snímaného prostoru v režimu 24/7.

NETGEAR

Kvalitní obraz i za tmy

Kompaktní dvoupásmová Wi-Fi kamera Arlo Q je efektivním pomocníkem pro monitorování vnitřních prostorů, jako jsou byty, domy, chaty, garáže či kanceláře. Její Full HD rozlišení (1 080p), 4Mpx obrazový senzor a osminásobný digitální zoom umožňují uživatelům detailně sledovat monitorovaný prostor v úhlu až 130°. Součástí kamery je i vestavěný systém nočního vidění zajišťující kvalitní obraz během zhoršených viditelnostních podmínek.

Obousměrný audio systém

Kamera Arlo Q je vybavena pohybovým a zvukovým senzorem, který při neobvyklé aktivitě okamžitě zašle uživateli hlášení na jeho mobilní zařízení. Díky zabudovanému obousměrnému audio systému má uživatel možnost nejen zřetelně slyšet hlasy a zvuky v místnosti, kde se kamera nachází, ale zároveň může s dotyčnými osobami komunikovat. 

Cloud zdarma

Veškeré nahrávky pořízené kamerou Arlo Q se automaticky ukládají do cloudu, kde si je uživatelé mohou následně prohlédnout. Základní verze tohoto cloudu je volně dostupná, videa jsou zde zdarma uložena po dobu sedmi dní. Za příplatek mají uživatelé možnost využít také pokročilou verzi cloudu, která slouží pro ukládání videí natočených v rámci funkce nepřetržitého video nahrávání (v režimu 24/7).

Nastavení prostřednictvím aplikace Arlo

Intuitivní a zdarma dostupná aplikace Arlo umožňuje sledovat živě streamovaná či již natočená videa, stejně jako záznamy okolí kamery pořízené při zaznamenání pohybu. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro nastavení a správu kamer. 

Cloud22

Cena a dostupnost

Bezpečnostní kamera Netgear  Arlo Q je již v prodeji za doporučenou cenu 6 900 Kč s DPH.