Hlavní navigace

NETGEAR uvádí na trh vylepšený Wi-Fi router R8000P

8. 11. 2017

Sdílet

 Autor: NETGEAR
Router je nově vybaven také dvoujádrovým 1,8GHz procesorem, Wi-Fi standardem AC4000 a technologií MU-MIMO

Nový třípásmový Wi-Fi router R8000P je opatřen výkonným dvoujádrovým 1,8GHz procesorem, který v kombinaci s Wi-Fi standardem AC4000 a technologiemi Multi-User MIMO (MU-MIMO) a SmartConnect poskytuje rychlé a spolehlivé připojení s maximální teoretickou propustností až 4 Gb/s (750 Mb/s v 2,4GHz pásmu a 2x 1 625 Mb/s v 5GHz pásmu). Široké pokrytí i napříč velkými domy zajišťuje šestice interních antén v kombinaci s technologií inteligentního zaměřování signálu Beamforming+. 

NETGEAR

Wi-Fi router R8000P je vybaven pěti gigabitovými ethernetovými porty (4x LAN, 1x WAN), přičemž dva z nich lze v porovnání s předchozím modelem vzájemně agregovat a dosáhnout tak dvojnásobně vyšší přenosové rychlosti. Součástí zařízení je také dvojice USB portů (1x USB 3.0, 1x USB 2.0) nabízející snadný a rychlý přístup k externím datům.

NETGEAR R8000P podporuje širokou řadu pokročilých funkcí, jež umožňují zařízení snadno nainstalovat, konfigurovat a spravovat. Bezpečné připojení routeru k síti zajišťuje řada bezpečnostních funkcí v podobě chráněného přístupu k Wi-Fi (WPA/WPA2 – PSK), customizované, volně dostupné URL pro nastavení osobního FTP serveru, podpory VPN, dvojité firewall ochrany (SPI a NAT) či prevence před DoS útoky. Zařízení zároveň podporuje oddělený přístup k síti pro hosty či zesílenou rodičovskou kontrolu zamezující přístup na vybrané weby konkrétním členům rodiny či jejich zařízením.

MIF22

Cena a dostupnost

Wi-Fi router NETGEAR R8000P je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 7 620 Kč s DPH.