Hlavní navigace

Nízkoenergetický desktop Dellu nativně nabízí řadu správních funkcí

25. 10. 2007

Sdílet

Nejnovější model řady desktopů Dell OptiPlex nabízí podle výrobce vysokou energetickou efektivitu a pomáhá také snížit celkové provozní náklady.

Nejnovější model řady desktopů Dell OptiPlex nabízí podle výrobce vysokou energetickou efektivitu a pomáhá také snížit celkové provozní náklady.
Systém OptiPlex 330, který na trh uvedla firma Dell, nabízí správu základních systémů bez jakéhokoli vlivu na výkon. Je například vybaven systémem DirectDetect – sérii LED diod, které umožňují snadnou kontrolu fungování všech potřebných systémů. Dále nabízí diskové pole RAID 1, jež vytváří přesnou kopii souboru dat na dvou nebo více discích, funkci CompuTrace, což je součást BIOSu, která umožňuje sledování odcizeného hardwaru kdekoli na světě, či centralizovanou vzdálenou správu prostřednictvím systému Dell Client Manager.
OptiPlex 330 je k dispozici i s energetickým režimem Energy Smart, který umožňuje zákazníkům snížit náklady na elektrickou energii až o 78 procent.
Novinka je již k dostání na našem trhu, a to za cenu od 12 440 Kč včetně dopravy (bez DPH).
„Naši zákazníci stále častěji řeší otázku, jak dosáhnout na zdroje potřebné k vývoji a modernizaci svých služeb a produktů. Dell díky svým inovativním řešením nabízí úspory v oblasti správy IT a tím pádem i uvolnění prostředků na jeho vývoj a inovaci,“ uvedl Eric Greffier, ředitel Client Solutions, Dell EMEA. „OptiPlex 330 je výsledkem dlouhodobého úsilí společnosti Dell zjednodušovat IT řešení. Umožňuje tak zákazníkům orientovat se na růstové strategie, při stálém, stoprocentním zajištění jejich IT prostředí.“