Hlavní navigace

Nízkoprofilová zvuková karta Xonar DG pro hráče

23. 9. 2010

Sdílet

ASUS představil zvukovou kartu Xonar DG s nízkoprofilovým designem, vybavenou technologií Dolby Headphone 5.1, vlastním herním audio enginem GX2.5 umožňujícím 3D zvukové efekty a vestavěným headsetovým zesilovačem.

Zvuková karta Xonar DG je nejnovějším modelem řady Xonar, která zahrnuje audio produkty ASUS pro PC (z posledních novinek uveďme například Xonar Xense nebo Xonar Essence).

Karta Xonar DG je primárně určena pro hráče PC her, kteří upřednostňují reprodukci zvuku prostřednictvím sluchátek. Hráči ocení snadné určení přesné polohy za pomoci prostorového zvuku. Právě zvuk je často jediným vodítkem, jak mohou odhalit polohu protivníka. Kvalitní zvuková karta, která zprostředkuje sebemenší šum ve hře, se potom může ukázat jako klíčová výhoda.

Xonar DG je nízkoprofilová karta, díky čemuž ji lze jednoduše integrovat do HTPC sestav v malých počítačových skříních. Zesilovač karty se kromě her uplatní i při převodu filmového audia a hudby. Novinka navíc disponuje automatickou detekcí zástrček, takže se podle připojení sluchátek okamžitě přepíná výstup.


Byl pro vás článek přínosný?