Hlavní navigace

Nokia N9 u nás za cenu od 15 tisíc

19. 9. 2011

Sdílet

 Autor:
Nokia oznámila dostupnost smartphonu Nokia N9 s operačním systémem MeeGo na našem trhu, spolu s tím i cenu.

Nokia nabízí již nyní možnost předobjednání N9, a získat tak garantované pořadí odbavení objednávky, a to na adrese http://www.obchod.nokia.cz/Zahajeni-prodeje-N9-predobjednavky.

Zákazníci, kteří si na e-shopu Nokia objednají N9, obdrží osobní certifikát s vyznačením pořadím, podle kterého budou objednávky v okamžiku naskladnění N9 odbavovány.

Předpokládaný termín zahájení prodeje je plánován na první polovinu října 2011.

Doporučená cena varianty 16 GB: 14 990 Kč.
Doporučená cena varianty 64 GB: 16 490 Kč.

N9 je první smartphone s linuxovým operačním systémem MeeGo, který je výsledkem spolupráce Nokie a Intelu a je považován za nástupce mobilního systému Nokie Maemo. Jak už to u Nokie bývá, z hardwarového hlediska je telefon prvotřídní. Nabízí tělo z polykarbonátů, 3,9“ AMOLED kapacitní dotykový displej s rozlišením 854x480 bodů a odolným sklem Gorilla Glass.

Hardwarové výbava dále zahrnuje 8-Mpix fotoaparát s optikou Carl Zeiss, automatickým zaostřováním a LED přisvětlením, N9 umí nahrávat video v HD rozlišení 720p se stereo zvukem. K dispozici bude i zaostřování dotykem prstu a kontinuální fokus. Do multimediální výbavy patří i podpora prostorového zvyku.

Nokia N9

Nokia N9

Nokia N9