Hlavní navigace

Nokia ukázala produktové novinky

 Autor: HMD GLobal
Hned pětici nových telefonů ukázal výrobce HMD GLobal, který prodává mobily pod značkou Nokia. . Mezi nimi dva nové chytré telefony: Nokia 7.2 s 48MP trojitým fotoaparátem s optikou Zeiss a Nokia 6.2 s displejem s technologií PureDisplay a trojitým fotoaparátem s AI.
-rd 20. 9. 2019

Sdílet

HMD Global také rozšiřuje své portfolio v oblasti klasických tlačítkových telefonů. Nokia 800 Tough je prvním klasickým telefonem společnosti HMD Global, který přináší zvýšenou odolnost v kombinaci s moderními funkcemi jako jsou Google Asistent, WhatsApp, 4G a další.

Nokia 7.2 se může pyšnit výkonným 48MP trojitým fotoaparátem s technologií Quad Pixel a optikou Zeiss. Majitelé novinky se dočkají řady zlepšení v oblasti fotoaparátu. První z nich je integrace bokeh efektu na úrovni klasických DSLR fotoaparátů, o který se postarala společnost Zeiss.

Nokia 6.2 je prvním telefonem z řady 6, který nabídne trojitý fotoaparát a PureDisplay technologii.

Nokia 800 Tough je prvním odolným telefonem společnosti HMD Global Přístroj nabídne odolnost proti vodě a prachu, také chytré funkce si zde našly své místo a nechybí tak například Google Asistent, WhatsApp, Facebook nebo 4G konektivita.

Nokia 2720 Flip je klasickým telefonem,  nabídne kompaktní konstrukci, integrovanou AI technologii a dostatečnou odolnost v podobě „véčkového“ telefonu. Ani zde nechybí Google Asistent, Facebook a další moderní funkce. Nokia 2720 Flip nabídne také nouzové tlačítko a ICE (In Case of Emergency) informační menu.

Nokia 110 nabídne MP3 přehrávač, zabudovaný fotoaparát a FM rádio. Nechybí ani oblíbené hry, včetně legendárního titulu Had. Se skvělou výdrží na jedno nabití mohou zákazníci telefonovat od úsvitu do soumraku. Nokia 110 staví na úspěchu modelu Nokia 105 a za velmi podobnou cenu nabídne navíc fotoaparát, možnost poslechu hudby a oblíbené hry.