Hlavní navigace

Notebooky Lenovo IdeaPad: novinky jsou barevnější

22. 1. 2012

Sdílet

 Autor: Lenovo
Řadu nových notebooků představila na veletrhu CES 2012 v Las Vegas společnost Lenovo. Novinky budou k dispozici v barvách včetně červené, růžové a modré.

Nové notebooky se budou prodávat pod sériovým označením U, S, Y, G a Z. Stylově a výkonnostně jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly širokému spektru zákazníků – od studentů pro často cestující profesionály. Všechny modely přichází s vylepšený zvukem, multimediálními funkcemi a nevšedními barvami.

V řadě Y se nachází modely Y480 a Y580, které zvládnou náročné multimediální aplikace, a to díky Full HD rozlišení, procesorům řady Intel Core i volitelné grafice NVIDIA GeForce GTX660M 2 GB GDDR5. K dispozici je také vylepšené audio včetně reproduktorů od firmy JBL.

Řada Z je zase plná pestrobarevných a stylových notebooků. Skládá se z modelů Z580, Z480 a Z380, které přichází v barvách, jako je jantarová, zelené jablko či ocelově šedá a další. Všechny notebooky řady Z mají intelgientní touchpad či systém Lenovo OneKey pro jednoduchou zálohu dat. Nejlepší modely jsou vybaveny grafickou kartou NVIDIA GeForce GT640M (2 GB) s podporou DirectX 11. Podporují také technologii WiDi pro bezdrátové zbrazení na velkých displejích, a obsahují HDMI výstup.

soutez_casestudy

Modely řady G (G480, G580 a G780) budou mít dobrý poměr cena/výkon, odolnou konstrukci a inteligentní technologie Lenovo.

Notebooky IdeaPad řad S, Y a Z budou v prodeji v dubnu, IdeaPad U v květnu a IdeaPad G v červnu letošního roku.

Byl pro vás článek přínosný?