Hlavní navigace

Nová bezdrátová herní myš Logitech G PRO Wireless

 Autor: Logitech
Na návrhu myši PRO Wireless spolupracovali špičkoví hráči, aby jím pomáhala vyhrávat
Radek Kubeš 7. 9. 2018

Sdílet

Logitech představil herní myš Logitech G PRO Wireless, první bezdrátovou herní myš s technologií Logitech G LIGHTSPEED, kterou si profesionální e-sportovci navrhli sami pro sebe. Myš Logitech G PRO Wireless slouží k hraní na nejvyšší úrovni a je vybavena špičkovým 16K snímačem Logitech G HERO (High Efficiency Rated Optical), který zaručuje maximální rychlost, přesnost a citlivost. Myš disponuje také exkluzivní technologií Logitech G LIGHTSPEED, jediné bezdrátové řešení, které je vhodné pro hraní na profesionální úrovni a aktivně ho užívají špičkoví hráči na herních turnajích. 

Logitech

Myš PRO Wireless váží pouhých 80 g, a přesto je dostatečně robustní. Je to možné díky promyšlené odlehčené konstrukci s krytem o tloušťce 1 mm a unikátním vyztužovacím endoskeletem. PRO Wireless je také kompatibilní se systémem bezdrátového dobíjení Logitech G POWERPLAY umožňujícím nepřetržité dobíjení myši během hraní. Myš má za sebou více než dva roky vývoje, na němž se podílelo přes 50 profesionálních e-sportovců z celého světa. 

Pro zajištění převahy nad soupeři je myš Logitech G PRO Wireless vybavena v současné době nejvýkonnějším 16K snímačem Logitech G HERO. Snímač má novou optiku a vylepšený trasovací algoritmus, který zajišťuje mimořádně přesné sledování polohy bez akcelerace, vyhlazování nebo filtrování v celém rozsahu rozlišení. Překonává výkon předchozí generace snímačů, je schopen snímat rychlostí přes 400 IPS a dokáže pracovat s rozlišením až 16 000 DPI s přesností na jeden pixel.

Každou funkci Logitech G PRO Wireless je možné přesně nastavit. Myš má také konfigurovatelná levá a pravá boční tlačítka, takže se hodí pro praváky i leváky. Funkce všech tlačítek a RGB podsvícení LIGHTSYNC lze nastavit programem Logitech Gaming Software (LGS). Přepínač DPI je umístěn spodní straně myši, aby se zabránilo nechtěné změně rozlišení během hraní.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G PRO Wireless je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 3 829 Kč.